Wpis z mikrobloga

wpaść w tym wieku to można najwyżej na kogoś w sklepie


@HaloHet: wątpie by po 1,5 roku znajomości już planowali dzieci. Ani zareczyn, ani ślubu, po pół roku to ciężko sie dobrze poznać a tu już dziecko. Nie wiem jak inni ale ja np. dziecka nie traktowałbym jak zwykłą rzecz którą można się pozbyć. Jak bym miał się świadomie decydować to na pewno po wielu latach takiej relacji a nie 1,5
@agaja: jeszcze dla porównania dodam to że np. wczoraj jednemu znajomemu, dokładnie byłemu sąsiadowi który jest starszy ode mnie o 2 lata i młodszy od kuzyna o rok urodziło się dziecko no ale z jego lubią mieli już ślub od 1,5 roku a byli ze sobą od drugiej gimnazjum, czyli dużo czasu.

Inna sytuacja to jednej koleżanki ze szkoły, też poznała swojego jeszcze w gimnazjum (wtedy była w równoległej klasie co
@FeyNiX: Oj, przesadzasz. Może wpadka, a może nie wpadka, w tym wieku ludzie często normalnie planują dzieci. Jak masz za sobą parę innych związków, to już wiesz czego potrzebujesz, a czego u drugiej osoby nie tolerujesz, więc nie musisz chodzić na randki przez 5 lat. A czasem po prostu tak się zdarza, że ludzie się spotykają i po miesiącu wiedzą, że chcą być razem. To że tego nie doświadczyłeś, nie znaczy
@FeyNiX: nie zgodzę się z Tobą.
28 lat to już człowiek dorosły jest.
Wieloletnie związku od gimnazjum to zupełnie inny temat - ludzie są jescze dziećmi, dorastaja, zmieniają się.
Koło 30 jednak zazwyczaj jestesmy już ukształtowani, mamy ustalony system wartości, swoje zwyczaje, wymagania.
Mogą do tego dochodzić doświadczenia z poprzednich relacji, tak jak pisze @janeeyrie i budowanie związku w takim wieku wygląda całkowicie inaczej niż tych 10, 15 lat wczesniej.
Ludzie
założę się o 1,50 PLN, że ona też 28 lat i "tabletka jakoś nie zadzialala"


@DulGukat: Nie wiem jak się zabezpieczali i czy w ogóle ale jest chyba rok albo dwa młodsza, aż tak jej nie znam ale podobne stories już słyszałem :D Trzeba być czujnym.

Oj, przesadzasz. Może wpadka, a może nie wpadka, w tym wieku ludzie często normalnie planują dzieci. Jak masz za sobą parę innych związków, to już
@FeyNiX: No właśnie - to nie jest kwestia wyłącznie wieku i stazu :)
Mam kolege co mając 20lat zbierał już na dom, bo marzyła się mu żona i dzieci.
Teraz ma 30,dom i rodzine :)

Ludzie mają różne priorytety. Może kuzyn i jego partnerka uznali, że już się wy bawili? A może nie są tacy rozrywkowi?

Znaczy ja też się z Tobą zgadzam, że warto wczrsniej pobyć że sobą tak po
@agaja: to chyba ja mam jakieś świeckie poglądy i nie nadążam za dzisiejszym światem :( Osobiście to nie chciałbym się wpakować po tak krótkim stażu i ogólnie w tym wieku :/

Co do jego wybawienia sie to w sumie dobrze że tak skończył bo lata ćpania i srogich melanży to aż cud że jeszcze żyje :D

No i to jest słowo klucz, twoim zdaniem za szybko ich nie


@Phi47: bo