Wpis z mikrobloga

Matka moich dzieci pierdzieli non stop coś swojej niekonwencjonalnej kolezance, potem wypisuje, że przecież to nie do niej pretensje tylko do Asi, bo to Asia wszystko. A niby skąd Asia o tym wszystkim wie? No przecież z dupy sobie tego nie wyjęła... i ja wiem czemu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kobieta z którą sie rozwodze szybko podała mi dane swojej Asi, imię, nazwisko i adres. Wszystko po to abym tylko do niej wrócił.
Wczoraj dostałem 60 smsów od godziny 14 do północy.
Ta kobieta po prostu boi sie, że umieszcze nagranie z rzekomego potrącenia jej samochodem. Ma rację, umieszczę. Jednak potrącenia żadnego tam nie było. Co najlepsze to sprawa została skierowana do sądu.

Wiecie co jest najnajlepsze? Że nikt z wykopu jej nie groził, to jej wymysł. Ile razy było tak, że siedziała w pokoju obok i coś gadała sama do siebie. Czasami każdy "głośno myśli" ale teraz jak człowiek sobie przypomina to nie było to normalne.
Pewnie kolejna co pokaże "dowody" napisane w notatniku xD

Za chwile dowiecie się nicku partnera niekonwencjonalnej, który ostatnio jej tak przetrzepał dupsko, że aż krew jej leciała, nie wiem czy to prawda ale Monika mi mówiła, że Asia skarży sie na Macieja, mają jakieś problemy. Nic dziwnego, gość ostatnio mi pisał, że utopi mnie w morzu.

Miał być zwykły rozwód bez orzekania o winie, 1100zł alimentów na dwójkę dzieci i podział majątku.

Niestety zaczęło się wyrzucania brudów przez dwie kobiety i dodatkowo groźby kierowane od partnera jednej z nich.

#rozwodzarzutki
Z.....e - Matka moich dzieci pierdzieli non stop coś swojej niekonwencjonalnej koleza...

źródło: comment_dZbYXSKsLLQAosazQp3dTe0krHSxWufO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 7
@xenia pojawiła sie tu masa wpisów na mój temat. Użytkownicy z góry założyli, że jestem tyranem dla rodziny i #!$%@? żonę. Jednak prawda jest trochę inna i należy sie sprostowanie. A przy okazji kilku mireczków dowie sie do czego są zdolne kobiety i jak mogą łatwo zniszczyć faceta.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotniepies szkoda dwójki dzieci. Ona robiąc wszystkie prowokacje nie patrzy że dzieci są obok. Po ostatnim jej napadzie agresji mam rozerwaną kurtke. Drugi #!$%@?łby jej w pysk a ja strzeliłem tylko gazem.
  • Odpowiedz