Wpis z mikrobloga

Mam i Ja! #wykopaka ! Po długich perturbacjach z InPost w końcu się udało i jestem mega szczęśliwy :) Ale proszę Cię moja droga Mikołajko ujawnij się prezenty mega i jaram się tym jak każdy z nich był spersonalizowany specjalnie dla mnie :)
Na sam początek przeczytałem list, dopiero później zabrałem się za rozbieranie paczki i to było bardzo dobre posunięcie, bo nie pamiętam kiedy ostatnio dostałem list i to na dodatek tak fajny :)

Zestaw narzędzi w kształcie bidonu ekstra! Chyba jeszcze tego nie widziałem :D ale już wiem że nie raz go wykorzystam ( ʖ̯) mega!

"Astrofizyka dla zabieganych" po Informacjach z listu już po świętach biorę się za czytanie :) i jestem mega ciekaw tej pozycji

Kakałko, powróci smak dzieciństwa :)

Piwko już otwarte :) dziękuję jest bardzo smaczne

Ameryka Południowa od NG już dziś zaczynam czytać i oglądać :) może będzie tak że kolejną podróż odbędzie się właśnie w tamtym kierunku i wtedy oczywiście oczekuj prezentu ode mnie :)

Mardarynki (jedną umarła w podróży) to klasyk i w mojej rodzinie :) więc już je zjadłem :D

No i ten cudowny list :)

Mikołajko dziękuję Ci bardzo za tą super #wykopaka tylko proszę ujawnij się ;)
Pobierz JustynM - Mam i Ja! #wykopaka ! Po długich perturbacjach z InPost w końcu się udało i...
źródło: comment_sYCsDgiq2TzhwUekOuavJp022XgTyLGG.jpg
  • 3