Wpis z mikrobloga

@mariuszMAXpalonko od 10 lat mam 2 tygodnie wolnego na święta, a nie pracuję w oświacie.
Może czas zmienić pracę skoro masz ból dupy, że inni mają lepiej?

wolne na święta

kmioty roszczeniowe

Widzę, że kult #!$%@? w narodzie silny. Jak ktoś śmie się #!$%@?ć kiedy ja #!$%@??!
Ktoś ma ci dać medal za to, że harujesz podczas przerwy świątecznej, niewolniku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@troglodyta_erudyta: tu nie chodzi o to że ja #!$%@? bo ja mogę sobie zrobić kiedy chce wolne. Mam płacone za to co robię a nie za godziny. Mnie bardziej ciekawi hipokryzja nauczycieli wolajacyxh o większe zarobki gdzie sami nic #!$%@? nie dają wzamian poza spełnianiem programu nauczania, w większości przypadków byle by #!$%@? i tyle. Miałem kilka nauczycieli w tym stylu i tak bardzo ich nienawidzę za zepshcie mojej drogi
  • Odpowiedz
@NorskArisk
Podleganie ochronie JAK funkcjonariusz publiczny ≠ funkcjonariusz publiczny ≠ urzędnik, a szkoła to nie urząd. Jak nie masz pojęcia o temacie poza gównoresearchem w necie, to nie zabieraj głosu, bo miałeś złego nauczyciela i masz ból dupy.

@mariuszMAXpalonko
Cała oświata to patologia, za którą nauczyciele ponoszą najmniejszą odpowiedzialność. Przez to jakie są warunki pracy, większość normalnych ludzi odchodzi ze szkół i 90% nauczycieli to grażyny, które nic poza siedzeniem
  • Odpowiedz
@NorskArisk
Dzieciak z technikum, super
Widzę po twoich wcześniejszych wpisach o tym "#!$%@?" nauczycielu, że masz uraz bo niczego cię nie nauczyl, ale to nie oznacza że powinieneś wszystkich wrzucać do jednego worka...
Masz teraz wolne to się ciesz, a najlepiej ucz się sam do matury/egzaminów zawodowych, bo prawda jest taka że nauczyciel może przekazać wiedzę, ale samemu też trzeba przysiąść.
  • Odpowiedz
@rozowa_janusza_stooleya: co ty teraz w ogóle gadasz człowieku xD
bronisz typa, bo "trzeba samemu przysiąść", moje przysiadanie samemu musiałem sprowadzać do otwierania podstawy programowej i uczenia się wszystkiego samemu.
tak, prawie 20 lat i "dzieciak" z technikum xD
akurat, jeśli chodzi o szkołę, to mam większe kompetencje do wypowiadania się o niej, niż ty, bo dalej do niej chodzę, stary dziadu.
mam wolne i będę robił, to na co mam
  • Odpowiedz