Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy mnie fakt, że osoby które tak często hejtowały serial przed jego wyjściem... Przeczytaj to jeszcze raz - przed jego wyjściem, teraz zamknęły się i siedzą w piwnicach. Obejrzałem sam całość, po czym drugi raz z rodzicami i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czekamy na drugi sezon. No ale jak już wiele razy podkreślałem, wykop jest orgią malkontentów, osób niepełnosprawnych intelektualnie bądź co by nie mówić ludzi mających deficyty emocjonalne.
#wiedzmin #netflix #seriale
Damian77777 - Najbardziej śmieszy mnie fakt, że osoby które tak często hejtowały seri...

źródło: comment_nBo6O3aN4Cef2syzlgpoDC8OrhxQkfF9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Damian77777: Mnie zastanawia coś innego. Jest masa osób ktora serial ewidentnie atakuje. Z drugiej strony te osoby nie piszą wszystkim, którym się on podoba, że są upośledzeni.

Natomiast te osoby, którym serial się podobał nie próbują nawet go porządnie bronić. Castingu, pracy kamery, światła, postprodukcji itp.

Zamiast tego wyrzucają żale na p0laczków malkontentów, wyzywają od niepełnosprawnych intelektualnie. Z czego to wynika ? Z podświadomej obawy, że jednak mają rację i to
  • Odpowiedz
@mike-mo: z tego ze najwiecej chce sie pisac roznym marudom. Ci ktorym sie podobalo zwykle w ogole nic nie pisza ani nawet nie czytaja, bo i po co?

Rownoczesnie znaczenie ma tylko ogladalnosc "legalna" na Netflixie. Tylko ona ma wplyw na kolejne sezony i ich budzet.
  • Odpowiedz