Wpis z mikrobloga

#apple #ios #iphone #audio #sluchawki

Od dłuższego czasu szukam sobie zestawu audio słuchawki nauszne + pchełki, musowo bezprzewodowe.

Nie mogę się zdecydować między sony wf-1000xm3 i wh-1000xm3 a airpods pro i studio 3.

Słyszałem, że mając iPhone/ Maca / iPad lepiej jest brać sprzęt od apple mimo, że dźwiękowo jest gorszy.
Tu rodzi się moje pytanie, o co chodzi z tym, że sprzęt od apple działa lepiej z applem, bt szybciej się łączy, siri przemawia po polsku, nocz znika?
Bo niezbyt rozumiem na czym te zalety polegają a jednak wolałbym rzucając ponad 2k mieć sensowny sprzęt na kilka ładnych lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)
UlanyKrul - #apple #ios #iphone #audio #sluchawki 

Od dłuższego czasu szukam sobie...

źródło: comment_usk4mTI1juPMyi4LjxNYZI4rxfIXkDky.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@UlanyKrul: #!$%@? mordo, kupuj Sennheiser momentum true wireless. Zajebiste są, polecam z całego serca. Grają cudownie. A co do nausznych to nie podpowiem, bo mam jakieś JBL Tune600 BT, grają spoko ale kosztują jakieś 350zł i nie jest to pewnie najwyższa półka
  • Odpowiedz
@UlanyKrul: a co do sprzętu appla do sprzętu appla - chodzi o to, że apple nie współpracuje zbytnio z normalnymi urządzeniami i trzeba kupować gówno od appla, żeby jakkolwiek chodziło z applem. Polecam wszystko inne niż apple
  • Odpowiedz
@UlanyKrul: Mam wspomniane Sony od kilku tygodni i jestem zachwycony barwą i jakością dźwięku. Spisują się doskonale w każdym rodzaju muzyki. Działają bezproblemowo z Apple.
  • Odpowiedz
@UlanyKrul: a i mały pro tip, jak masz Sony center w mieście to podbij do nich i negocjuj. Ja wytargowalem 3 lata serwisu z wymiana urządzenia nawet jak rozwale za 50 pln i normalna gwarancja na 3 lata w cenie jaka była na półce. A aktywna redukcja hałasu otoczenia jest bajeczna. W samolocie mogę siedzieć nawet przy skrzydle i silniku i nic nie słychać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UlanyKrul: nie zastanawiaj się 2 razy tylko bierz Sony, świetnie mi się sprawdzają zarówno w biurze jak w domu i samolocie, no i jak wyczerpie się bateria (mnie wytrzymuje około 40h używania) to możesz podpiąć kablem
  • Odpowiedz