Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: @sargento: Czytałem dokładnie to:

Giant makes Canyon. A fact. Source: The biggest importer of Giant in S/E Asia get to walk inside a Giant factory and see racks of Canyon Aeroad frame fresh out of molds ready to be painted. I talked to exes of this importer who were there. No reason to not believe them.


Ale Trek czy właśnie Canyon, to taka tajemnica poliszynela. Jestem ciekawy,
  • Odpowiedz
A żeby nie było: ja Gianta szanuję. Od roku mam jeden rower, a drugi będzie za 2 miesiące. Dożywotnia gwarancja, autoryzowane serwisy w każdym większym mieście. Giant nie pozwala na wysyłkę swoich rowerów (np. przez sklepy online), a Canyon tylko wysyła i nie jest tańszy. Dlaczego więc ludzie kupują Canyony – nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
Source: The biggest importer of Giant in S/E Asia get to walk inside a Giant factory and see racks of Canyon Aeroad frame fresh out of molds ready to be painted. I talked to exes of this importer who were there


@Adwokat_Boga: to brzmi tak: mój kolega zna takiego gościa, którego brat był w Ameryce i... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sargento: A tu np. koła ZIPP:

Generalnie, kto nie ma się czego wstydzić, ten nie robi wielkich tajemnic. Producent moich ulubionych opon Pirelli (marka włoska) nie ma problemu z faktem, że fabrykę mają we Francji, a półprodukty przyjeżdżają do niej z Rumunii...
A.....a - @sargento: A tu np. koła ZIPP: 

Generalnie, kto nie ma się czego wstydzi...
  • Odpowiedz