Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Moniko, jesteś cyniczną, wyrachowaną kobietą. Gdybyś miała dobre i czyste intencje wobec Majora i bezinteresownie chciałabyś pomóc bezdomnemu i przygarnąć go na święta po co robisz z tego bekę? Nie ma bwzdomnych w Krakowie??? Po co dzwonisz, podpuszczasz i denerwujesz Krzysztofa? Naprawdę cieszy cię fejm i uznanie wśród grupki gimbusów? Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Podpuszczasz Majora, wykorzystujesz jego ułomność mentalną i naiwność. Czekam, kiedy ta sytuacja wymknie Ci się spod kontroli i zacznie być uciążliwa. Bawisz się czyimś życiem. Mam wielka nadzieję, że przyjaciółka Majora Pani Ewa Lipka zainteresuje się Twoją osobą i wyjaśni cię i obnaży. Po takiej konfrontacji nie było by ci do śmiechu. Apeluję do Ewy Lipki, proszę o śledztwo i Wielką Interwencję Krakowską. Amen.
#kononowicz #patostreamy #ewalipka
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@alfons-metody: Alfonsie proszę mnie nie obrażać. Nie jestem żadnym latexem tudzież nieudacznikiem i rzadko bywam na wykopie, mam o wiele zdrowszy i obiektywniejszy pogląd na całą tą sytuację niż np. Ty, który lubisz wszystkich wyzywać od imbecyli. Baba menopauzyczna 48 lat w ramach dobroczynności bierze do siebie Majora i w eamach jej dobrych intencji jest głównie brylowanie po internetach i podś#!$%@? z całej tej sytuacji, jest najwyraźniej zachwycona swoją przewagą intelektualną
Ewa Lipka jest na tym samym poziomie intelektualnym co


@Balanz: a to nie E.L. jako jedyna w US17 potrafiła tak sponiewierać Fiodora

nie wnikam w to, czy Ona akurat miała swój wyż intelektualny, a On - niż; btw jest 8 rodzajów IQ

btw @Fiodorczuk - czekamy na okuratne 2 starcie z Ewą Lipką >>> ja kibicuję za Tobą - i mam nadzieję, że tym razem lepiej się przygotujesz...
@Nizarlak_Horoszczanski w którym momencie sponiewierała Fiodora? Oglądałem tego lajta i typiara musiała Dajmonda pytać czy to Sławek czy nie. Te jej telefony do ludzi są bez ładu i składu. Nie wiadomo o co jej chodzi. Mam nadzieję, że będzie jeszcze jedna konfrontacja z Fiodorem i nie będzie udawał Sławka. Zje ją i wysra.