Wpis z mikrobloga

Idzie Sylwester, więc lada moment znów zaczną się debilne kampanie "NIE STRZELAJ PETARDAMI BO MUJ PIES SIE BOI!11!" Pora, aby miłośnicy psów zrozumieli w końcu dwie rzeczy.

1. Jako posiadacze psów jesteście mniejszością. To nie całe społeczeństwo ma się dostosować do faktu posiadania przez was psów, tylko to wy macie dostosować siebie, swoje posesje i swoje czworonogi do panujących zwyczajów. Jak to zrobicie, to już wasza sprawa. Strzelanie fajerwerkami to zwyczaj, który sam w sobie można uznać za równie bezsensowny, co dziesiątki innych zwyczajów, ale jeżeli kiedykolwiek ma zostać zaniechany, to na pewno nie ze względu na was i wasze psy.
2. Zanim zaczniecie sobie rościć prawo do narzucania swojej woli większości, to najpierw wypadałoby przyjrzeć się zwyczajom panującym wśród was samych i zacząć wreszcie sprzątać po swoich psach. Domaganie się od innych ludzi czegokolwiek w sytuacji, kiedy trawniki (a często nawet i chodniki) usłane są gównami waszych pupili jest co najmniej nie na miejscu.

#polska #pies #prawo #sylwesterzwykopem
  • 81
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala:
Wielka głupota? To jak nazwiesz piłkę nożną, gdzie ludzie wydają miliardy $ i 100h rocznie 9d 9s na oglądanie jak 22 pajacow stara się wbić piłkę, co czasem nie udaje się wcale. Odp brzmi, bo tak wygląda życie i nie musi być mega sensowne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leac: @text: naprawdę trzeba wam to tłumaczyć? To jak inaczej nazwiecie wydanie 100, 200, czy nawet więcej złotówek na coś, co trwa 5 sekund albo krócej? Nawet gdyby podpalić te pieniądze, to będą się palić dłużej. A porównywanie światełka na niebie do sportu, który jednoczy narody, nawet nie skomentuje.
W każdym razie, nikomu nie bronię marnować swoich pieniędzy. Ale dla mnie osobiście, wydawanie, a raczej marnowanie ich w
  • Odpowiedz
@dlamniesiepodoba: rownie dobrze mozna powiedziec, ze zanim zaczniesz sobie roscic prawo do narzucania swojej woli wiekszosci, to najpierw wypadaloby przyjrzec sie zwyczajom panujacym wsrod was - strzelajacych petardami - i zaczac wreszcie sprzatac po swoich petardach. Domaganie sie od innych ludzi czegokolwiek w sytuacji, kiedy trawniki ( a czesto nawet i chodniki ) uslane sa #!$%@? petardami waszymi i waszych pupili, jest co najmniej nie na miejscu.
  • Odpowiedz
A porównywanie światełka na niebie do sportu, który jednoczy narody,

@boskakaratralalala:
Tradycja jednoczy narody, a częścią tradycji jest huczne powitanie roku. Jak tego nie rozumiesz, to jesteś upośledzony emocjonalnie. A jak jesteś na coś za biedny, to co ja poradzę? I też klasyczny lewak, który innym wylicza kasę XD
I od razu uprzedzam, ja nie czepiam się tych, co płacą za nudne mecze, tylko podałęm przykład, że rozumiem wydawanie kasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boskakaratralalala: Jaki #!$%@? gosciu xD napisz na co ty wydajesz pieniadze jezeli je w ogole zarabiasz, zapewne 90% to glupoty. Najlepiej to w ogole niczego #!$%@? nie siwetowac, wszystko to obciach a ty jestes nowym produktem nowego swiata dla ktorego to wszystko co przed nim jest shit xD wez #!$%@? smeciarzu
@leac: ja jestem gimbusem? xDD zapytałes mnie czemu uważam że fajerwerki to debilizm. Ładnie ci odpowiedziałem, a
  • Odpowiedz
@dlamniesiepodoba: u mnie rok temu miasto zrobiło laserowe gówno jako pokaz bo pieski... tylko, że ludzie sami sobie kupili petardy bo jak to tak bez. Efekt: było głośniej i dłużej niż jak większość petard puszczało miasto w latach poprzednich.
Tyle psiarze ugrali na swoich kretynizmach.
  • Odpowiedz