Wpis z mikrobloga

@asunez: @pokey: Źle się wyraziłem.Nie byle kto moim zdaniem. Lubiłem postać, mimo że nie jest jakoś przesadnie rozbudowana ;) Szkoda że nie dali jej trochę więcej scen. Wiem że to tylko 8 odcinków, ale to jej polowanie na Stregobora zawsze mi się podobało.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, jaki maruda XD zły chwyt miecza oznacza ze serial się nie nadaje, nie oddaje 100% realizmu XD

@mrginekomastia: jesteś jak awanturująca się baba xD typ napisał tylko, że scena nie jest idealna bo chwyt miecza dziwny, a Ty już lamentujesz tak jakby cały serial w kiblu spuścił, ogarnij się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ważny wątek w książkach


@DywanTv: #!$%@?, bo jak oglądam serial, to powinienem się najpierw zapoznać z treścią książki... #fucklogic
Z tego wynika, że autor scenariusza jest #!$%@?, skoro nie potrafi przedstawić widzowi świata w odpowiedni sposób. Co ja mam przeglądać poradniki jak oglądać seriale? Dla mnie ten serial w drugim odcinku już tak zanudza, że nie widzę sensu dalej tego ciągnąć (miałem skończyć po pierwszym, też #!$%@?, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Pshemeck ta scena była rzeczywiście bardzo dobra. Teraz czekam na walkę z braćmi Michelet, ale nie wiem, czego się spodziewać, bo np. walka z Rębaczami była tragiczna.
  • Odpowiedz
@revoolution: widzę, że masz problemy z czytaniem emocji, więc śpieszę z wyjaśnieniem. Otóż ona jedyna wiedziała, że Geralt uratował wioskę przed rzezią. Widać po niej, że się łamała, ale jednak wolała "trzymać się swoich" niż wstawić się za wiedźminem i narazić się na ostracyzm. Miało to jeszcze bardziej podkreślić stosunek ludzi do różnej maści mutantów, elfów i typ świata, z jakim mamy do czynienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pshemeck: chyba najlepsza scena, a potem to już budżet się skończył xD
No i nawet tu, bardzo uprzejmie ze strony zbirów, że tak gęsiego jeden po drugim atakowali żeby przypadkiem nie skorzystać ze swojej przewagi liczebnej wobec przeciwnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz