Wpis z mikrobloga

@kefas_safek: jak bliski kumpel lub przyjaciel to np. wypad na strzelnice z mocną bronią, skok ze spadochronem, jazda off-road lub szybkim autem po torze, przelot szybowcem/motoparalotnią, czyli coś co zapamięta na dłużej
@xmadesio: ficken, nie znam sie na perfumach w ogole... obawiam soe ze moge nie trafic :)
@Sefton: bardzo fajny pomysl :) tylko, ze wlasnie taki glosnik ma :D
@Ernando: dwa pierwsze juz zaliczone, ale w sumie mozna to powtarzac - o ile skok raczej jednorazowy jest to strzelnice mozna juz powtarzac. :)
@kefas_safek: o, to jakby ktos pisał o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec podrzucam:

- szkolenie motocyklowe z jazdy na torze jest zajebiste o ile nie jest starym wyjadaczem ktory jest na torze w kazdy weekend
- najlepszy uchwyt na moto (QuadLock) + case na fona ktorego ma. Bije na głowę wszystkie RAMy i inne
- jesli ma różowego (lub niebieskiego), to weekend w krakowie z noclegiem
@kefas_safek: Jak na moto to polecam blokadę na tarczę hamulcową z alarmem + linka "przypominacz". Sam kupiłem taki prezent, łatwo zapakować, niewielkie rozmiary ;) Można też kupić torbę motocyklową co zakłada się na udo - też niewielkie rozmiary.
@MieszamKaweOlowkiem: spoko lista, dzieki :) o QuadLock nie slyszalem - obczaje.
da sie taki trening wykupic? w tej cenie? nie wiem, z Hurkaczem, Majchrzakiem albo kims? czy o czym myslales?
w sumie bidon czy recznik sltez spoko opcje :) A jakies inne gadzety silowniane? bo wiem, ze gadzeciaz. Albo tenisowe? bo motocyklowy w sumie podales Quadlock
@kefas_safek: mysle ze taki trening jest do zrobienia, ale nie bedzie łatwo - pewnie szukac trzeba bedzie dojscia przez managera, bo oficjalnie tenisisci takich rzeczy nie robią (choc w zeszlym roku mozna było wylicytować trening z Agą). Ale ja myslałem raczej o treningu z kims ze swiata kulturulystyki i fitness, tu juz będzie duzo łatwiej.