Wpis z mikrobloga

Lecimy z recenzja kolejnego odcinka w ramach tagu #czarodziejkiprzeznaczenia . Poprawiłem grafike tak aby bardziej odpowiadała czasowi antenowemu ktory jest poswiecony na geralta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odcinek 2 - obiektywne 2/10

- Po pierwszym nie sadziłem ze moze byc gorzej - ale pani showrunner nie przestaje zaskakiwac

- Opowiadanie o Dol Blathanna spłycone do granic możliwosci

- 10 minut antenowych dla wiesmina XD nie ma czasu - wiecej zmyslonego wątku yennefer i drewnianej ciri hasające po lesie, nawiasem mowiąć tez zmyslone.

- więcej drętwych zmyślonych gówno dialogow w wykonaniu czarodziejek - mniej ciekawych, zabawnych rozmów i odniesień ksiązkowych - na szybko rozmowa w karczmie z chłopami, rozmowa na koniach, rozmowa z babka w chacie itd.

- Historia geralta wstawiona na #!$%@? - bardziej zeby pokazac ucisnionych elfow niz swiat z ksiazki. NIe sadziłem ze kiedykolwiek to powiem - ale 1000x lepiej przedstawiła to polska produkcja z starymi elfami w workach na smieci. Przynajmiej mialo to jakis przekaz.

- Czarodziejki adeptki robia za elektrownie atomowa w Aretuzie XD

- Super szybkie szkolenie - czarodziejki to nie brzydkie, zgorzkniale i zawistne staruszki które poświeciły całe życie na studiowanie ksiąg i magii w ciałach mlodych nastoletnich kobiet. Tylko wiesniaczki po turbo kursie z magii XD

- Szkoła magii przypomina jaskinie. Ciri czarujac nie zmienia sie w trupa - ale Frigilla juz tak XD logika prosze panstwa

- Generalnie mniej ksiazki - mniej geralta - mniej wiedzmina w wiedzminie. Wiecej KOBIET, wiecej CZARODZIEJEK, i wiecej bezsesownej i nielogicznej fabuły zmyślonej przez POTEŻNĄ pania showrunner i jej progresywna ekipe scenarzystów.

Na plus:

Jaskier
Cavil
Ballada jaskra
Zdjęcia
Dubbing

#heheszki #seriale #netflix #wiedzmin
Ataxia - Lecimy z recenzja kolejnego odcinka w ramach tagu #czarodziejkiprzeznaczenia...

źródło: comment_pgaCuYWteNCvDcvYkxCVP8dlaaxHqd80.jpg

Pobierz
  • 9