Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: i nie cały wykop tylko przegrywy. Dla niektórych nadal po tych akcjach odzywałam się normalnie, bez wyzwisk, temat był o grach komputerowych i co? Też zostałam zwyzywana od "p0lek które zmarnowały mu życie" i żebym "#!$%@?" to typ dostał bana to inny się do mnie faflunił że to moja wina że dobrego Mirka zbanowali, co za podła suka że mnie xD
I tak to były inne nicki niż te z
Grzeczniej brzydalu.


@nowywinternetach:

Nie możesz mi pocisnac na temat inteligencji, trzeba na temat wyglądu xD niebieskiemu też byś pocisnal na temat wyglądu czy już nawet się nie silisz na oryginalność i robisz kopiuj wklej i obrażasz za wygląd którego nie widziałeś nawet, bo przecież "różowe interesujom się tylko hehe modom i urodom" ?
Jakbyś wyszła z wykopu do normalnych ludzi to nie miałabyś z czego żyć, zero emocji, bo normalnie pogadają ludzie, ale o jakichś normalnych tematach a nie jak nienawiścią siejesz do innych i tłumaczeniu się, że nie jest się takim jak ty tu wyzywasz xDDD


@nowywinternetach:

Wiesz co naprawdę lubię?
Wygrywanie. Jeśli ktoś przyzna mi rację, lub zmieni zdanie o kobietach. Lub posmieje się razem ze mną gdy miazdze kogoś, kto obraża
Zaleta nie mieć kobiecości jako kobieta... hm, widzisz, nienawidzisz kobiet i siebie. Tak się zaorałaś. Do leczenia!


@nowywinternetach:

Mam leczyć coś z czym mi dobrze?
Mam być miałka, bać się pająków i interesować się własnym wyglądem? Bo tak właśnie identyfikujecie kobiecość.
Gazy trzeba wstrzymywać mimo bólu brzucha ale wy walicie Bączury aż miło.
Nie można pić piwa czy whisky bo to przecież męskie trunki.
Nawet czasem nie można "#!$%@?" powiedzieć czy