Wpis z mikrobloga

@Everlasstt:

Boją się ponieważ ich jedyna siła - #!$%@? - jest zakazana i karana więzieniem, więc nie mają już broni i muszą zmierzyć się z kobietami pozbawieni swojej jedynej siły, a więc zamiast brać siła i gwałcić - muszą się bawić w kotka i myszkę. Zamiast #!$%@? gdy kobieta się nie zgadza - trzeba brać jej zdanie pod uwagę tudzież wyperswadować logicznie dlaczego tak a nie inaczej. Czyli zamiast zastosować zastraszanie
  • Odpowiedz
@boyka7777:

Najpierw musiałbys czekać na moje pozwolenie ale z powodu braku szacunku nie doczekasz się nigdy.
Ciekawa jestem do czego ty się nadajesz, bo z twojej wypowiedzi wynika, że jedynie do szczekania w necie, czego ty byś nie zrobił, ale zawsze coś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przeciw tobie, najpierw wyzywa, przekłada pojedyncze przypadki na całość, ludzie reagują.


@nowywinternetach:

Tak , wyzywali mnie jak się tylko tu pojawiłam zanim pierwsza kogoś wyzwalam
Z kulturą się odezwałam pod postami o kobietach to mnie zwyzywali więc nie byłam dłużna i tak się to ciągnie xD ale tak moja wina bo nie byłam uległa i nie przyznałam im racji że jestem p0lką jak wszystkie baby czyli szmatą która zdradzi i takie
  • Odpowiedz