Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: Status z Niemiec: (u @emikognp powinno byc podobnie)

2019-12-19 19:32:00 Przesylka została przygotowana w eksportowym centrum pakowania.

2019-12-20 19:11:45 DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu
  • Odpowiedz
Właśnie nie rozumiem teraz najnowszej aktualizacji, bo nigdzie tego nie ma, ani na trackingu17, ani na trackingu z DHL, nie za bardzo wiem, co to oznacza, przecież paczka już dawno została przyjęta przez DHL. We wcześniejszych zamówieniach nie miałam czegoś takiego, swoja drogą w ogóle dziwny ten tracking bo dwukrotnie miałam: "The international shipment has been processed in the export parcel center", dzień po dniu O.o Zastanawiam się czy dojdzie do świąt
emikognp - Właśnie nie rozumiem teraz najnowszej aktualizacji, bo nigdzie tego nie ma...

źródło: comment_ZTU9yfF6rogGJujzXQ08JWRPol2yucmd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@emikognp: żeby paczkę doszła do Polski to 3 dni robocze to minimum według mnie przy tej porze roku z jakiś tydzień temu czekałem 6dni roboczych od tego statusu żeby paczkę dostał DHL polska na początku listopada było to jakieś 2dni robocze
  • Odpowiedz
@emikognp: 30min. temu dostalem SMS'a ze przesylka bedzie doreczona 23 grudnia (w poniedzialek) takze spokojnie tobie tez sie powinno jeszcze zaktualizowac. Nowe statusy:

2019-12-20 19:36:00 Bydgoszcz Przesyłka przyjęta w terminalu nadawczym DHL

2019-12-20 19:36:20 Bydgoszcz Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania


Sprawdz sobie na alipaczka.pl , bo na stronie dhl nie pokazuje nic nowego.
  • Odpowiedz