Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: Status z Niemiec: (u @emikognp powinno byc podobnie)

2019-12-19 19:32:00 Przesylka została przygotowana w eksportowym centrum pakowania.

2019-12-20 19:11:45 DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu
Właśnie nie rozumiem teraz najnowszej aktualizacji, bo nigdzie tego nie ma, ani na trackingu17, ani na trackingu z DHL, nie za bardzo wiem, co to oznacza, przecież paczka już dawno została przyjęta przez DHL. We wcześniejszych zamówieniach nie miałam czegoś takiego, swoja drogą w ogóle dziwny ten tracking bo dwukrotnie miałam: "The international shipment has been processed in the export parcel center", dzień po dniu O.o Zastanawiam się czy dojdzie do świąt
emikognp - Właśnie nie rozumiem teraz najnowszej aktualizacji, bo nigdzie tego nie ma...

źródło: comment_ZTU9yfF6rogGJujzXQ08JWRPol2yucmd.jpg

Pobierz
@emikognp: żeby paczkę doszła do Polski to 3 dni robocze to minimum według mnie przy tej porze roku z jakiś tydzień temu czekałem 6dni roboczych od tego statusu żeby paczkę dostał DHL polska na początku listopada było to jakieś 2dni robocze
@emikognp: 30min. temu dostalem SMS'a ze przesylka bedzie doreczona 23 grudnia (w poniedzialek) takze spokojnie tobie tez sie powinno jeszcze zaktualizowac. Nowe statusy:

2019-12-20 19:36:00 Bydgoszcz Przesyłka przyjęta w terminalu nadawczym DHL

2019-12-20 19:36:20 Bydgoszcz Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania


Sprawdz sobie na alipaczka.pl , bo na stronie dhl nie pokazuje nic nowego.