Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Za nami długa i bardzo pracowita noc. Weryfikacja trwała non-stop do wczesnych godzin porannych. Mamy dla Was kilka najważniejszych statystyk (na bardziej szczegółowe przyjdzie jeszcze czas) oraz dwie ważne informacje dla osób zarówno zweryfikowanych, jak i tym niezweryfikowanych.

Z 804 uczestników, którzy wzięli udział w losowaniu par, weryfikację paczek przeszły 764 osoby. W przypadku jednego uczestnika trwają jeszcze wyjaśnienia, natomiast 17 paczek zostało odrzuconych i nie zostały one poprawione.

Niestety przez ostatnie godziny (a nawet dni) weryfikacja była mocno utrudniona – Wykop API sprawiło dużo problemów nie pozwalając Wam logować się na stronie zabawy. Problem nie leży po naszej stronie i na tym etapie zabawy nie byliśmy w stanie tego w żaden sposób obejść, ale doskonale rozumiemy Wasze poirytowanie tą sytuacją i dlatego, mając sygnały o tym, że niektórym z Was nie udało się zalogować i wysłać zdjęcia weryfikacyjnego, podjęliśmy decyzję o otworzeniu dzisiaj w godzinach 18:00-20:00 dodatkowego okienka czasowego, w trakcie którego wszyscy, którzy nie przeszli jeszcze weryfikacji będą mogli to zrobić.
Dodatkowo słuchając Waszych próśb oraz uwzględniając powyższe, postanowiliśmy wydłużyć termin wysyłki paczek do niedzieli włącznie.

Mój odbiorca się nie zweryfikował, co teraz?
Poczekaj, może zrobi to dzisiaj, w dodatkowym okienku czasowym – to ostatnia szansa na wysyłkę paczki w obecnej formie. Jeśli tego nie zrobi, do końca tygodnia otrzymasz od nas informację o nowej parze, którą postaramy się dopasować tak, żeby miała w miarę możliwości podobne zainteresowania co poprzedni odbiorca.

Pozdrawiamy – Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!
Za nami długa i bardzo pracowita noc. Weryfikacj...

źródło: comment_yn9INek6YubnvttUwbGGeW4c217FCoIj.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: mój odbiorca się nie zweryfikował, ja jutro z samego rana wyjeżdżam na święta i nie będę mógł zabrać ze sobą przygotowanej dla niego paczki. Jeśli zweryfikuje się dzisiaj, nie będę miał możliwości jej wysyłki ani dzisiaj wieczorem ani jutro rano, a tak naprawdę dopiero w piątek. Co wtedy?
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: Nie - ten status wyświetlamy w momencie Twojej weryfikacji - ponieważ wtedy Twój status to oczekiwanie na nadanie paczki. Jeśli chodzi o nadawcę Twojej paczki to nie wynika z tego statusu czy się zweryfikował czy jeszcze nie. Oczekuj informacji o przesyłce lub jeśli się nie zweryfikował i nie zrobi tego dzisiaj - o łączeniu w nowe pary.
  • Odpowiedz
@Glober: @dobry_programista: Był termin to był termin, tyyyyyle czasu a osoby weryfikują się 5 min przed końcem czasu akurat jak Michaił naprawie serwerownie. Chciałem dziś wysłać jakąś paczkę do osoby WYLOSOWANEJ, bo mój odbiorca dał dupy. Tymczasem można wysyłać pierwszą turę do niedzieli i pewnie wtedy też dostanę kogoś w spadku... Super.

Nie zmienia się zasad w trakcie gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dedik: dobór nowych par i tak planowaliśmy na weekend - tu termin się nie zmienił. Potrzebujemy na to czasu, bo będziemy robić to ręcznie. Nie podawaliśmy informacji o terminach dla nowych par, bo nie znaliśmy skali tego. Dodatkowa weryfikacja dzisiaj wynika tylko i wyłącznie z problemów z API Wykopu. Weryfikacji na ostatnią chwilę nie pochwalamy, ale problem był na tyle duży, że musieliśmy w jakiś sposób zareagować. Jeśli ktoś wykorzysta ten
  • Odpowiedz