Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger: a teraz wstaw jakiegokolwiek, czarnoskórego aktora w miejsce wymienionych. To będzie wyglądać gorzej niż komicznie. Jednak bardziej niszczą mnie fanboy'e Netflixa, którzy nie widzą w tym nic złego XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
a teraz wstaw jakiegokolwiek, czarnoskórego aktora w miejsce wymienionych. To będzie wyglądać gorzej niż komicznie. Jednak bardziej niszczą mnie fanboy'e Netflixa, którzy nie widzą w tym nic złego XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@eenki: Taki był koncept w momencie gdy kręcono LOTR i ok, fajnie super filmy. Nie znalazłem info o tym że elfy były określonego koloru i żadnego innego zarówno w LOTR jak i w Wiedźminie, więc nie wiem o co chodzi.

To
  • Odpowiedz
@venividi: Turbomultikulturalisto, książki dobitnie traktują o problemie rasizmu, na przykładzie nienawiści ludzi, do nieludzi, gdzie końcówka ucha powodowała nienawiść. W takim wypadku kolor skóry NA PEWNO nie stanowiłby problemu. Ale tutaj wyskoczysz z "argumentem", że to tylko fantasy XDDDDDDDD To po 1, po 2 wytykasz hipokryzję, samemu atakując, wyzywając od dzbanów XDD to ta lewacka tolerancja? "Tolerować nas, ale was już nie"? XDDD Elfy o żółtym kolorze skóry, ze skośnymi
  • Odpowiedz
W takim wypadku kolor skóry NA PEWNO nie stanowiłby problemu.


@eenki: No widzisz. Nie stanowiłby problemu na tyle że nawet go nie poruszano, a Was triggeruje XD

Nie zmienia to faktu że Wiedźmin jest sagą postępową, a sam Sapkowski nie ma nic do serialu. Jak widać jesteś większym ekspertem od samego autora
  • Odpowiedz
@venividi: No widzisz, ja akurat nie mam nic do gry, a Sapkowski ma i to dużo. I kto ma rację, mistrz pióra, czy miliony graczy na świecie? XDDDDDDDDDDD
triggeruje, ponieważ niszczy immersję. Ja rozumiem, że są tacy ludzie jak ty, którym się pluje w twarz, a oni uważają, że deszcz pada. Cóż, szacunek do siebie wynosi się z domu.
Nie wiem po co podajesz przykład Skazanych na Shawshank, skoro to zupełnie inna bajka XDDDDDDD i nie, Morgan Freeman mi nie przeszkadzał, bo zagrał bardzo dobrze i nie niszczył immersji.
Czarne, żółte, karłowate, czy jakie tam sobie wyobrazisz, elfy ją niszczą.

I znowu fikołek. Akurat w książce było wyraźnie napisane że elfy są wysokimi istotami. Gdyby były żółte i miały skośne oczy to spoko. Ważne żeby
  • Odpowiedz
@eenki:

Zastanów się jeszcze kolego w kim tu jest problem w takim wypadku? Z Tobą, gdy czarny elf niszczy Ci imersje świata przedstawionego pomimo że nigdy nie podano jakiego koloru elf był? Kolorowa driada też Ci popsuje imersje? (muszę na wstępie zaznaczyć że driady były kolorowe)

No widzisz, ja akurat nie mam nic do gry, a Sapkowski ma i to dużo. I kto ma rację, mistrz pióra, czy miliony graczy na świecie?
  • Odpowiedz
@venividi: > Porównujesz wzrost (wiadomo że elfy były wysokie i to jest akurat ważne w historii) do koloru skóry,
XDDDDDDDDDDDD na tym kończę. WIADOMO ŻE BYŁY WYSOKIE !!!! W I A D O M O ! ale nie wiadomo, że były białe XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD iks #!$%@? de. Żegnam ozięble.
  • Odpowiedz
> Porównujesz wzrost (wiadomo że elfy były wysokie i to jest akurat ważne w historii) do koloru skóry,

XDDDDDDDDDDDD na tym kończę. WIADOMO ŻE BYŁY WYSOKIE !!!! W I A D O M O ! ale nie wiadomo, że były białe XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD iks #!$%@? de. Żegnam ozięble.


@eenki: Więcej tych XD, wtedy będziesz miał rację.

Elfy były długowieczne, a ich twarze z reguły szczupłe i wyraziste. Rasę ową charakteryzował również wzrost. Były bardzo wysokie, o szczupłej budowie ciała. Charakterystycznym elementem były spiczaste uszy, długie palce i małe, drobne, pozbawione kłów zęby. Wiele elfów nosiło długie, proste i lekko podkoloryzowane warkoczami fryzury o
  • Odpowiedz