Wpis z mikrobloga

zbadaj organoleptycznie, jak smierdzi to do w kanał, podobne cos mialem i smierdzialo wymiocinami a bez komendy: ŁADUJ ODŁAMKOWYM!!! #!$%@?ŁO JAK W SARAJEWIE!!! chyba że to herbata robi takie coś?
@srbeny: zbadaj organoleptycznie, jak smierdzi to do w kanał, podobne cos mialem i smierdzialo wymiocinami a bez komendy: ŁADUJ ODŁAMKOWYM!!! #!$%@?ŁO JAK W SARAJEWIE!!! chyba że to herbata robi takie coś?
@GOGER: Nie ma osadu, stoją na półce od zabutelkowania. Każda butelka tak ma, nie tylko kilka, wiec to nie kwestia samych butelek.
@Alienick: Według mnie pachnie podobnie jak przed rozlewem, w smaku też nic dziwnego, a wziąłem butelkę z tym największym bąbelkiem, co 600 na niego powinni dać. Chyba ją wypiję i się przekonamy rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurła, piwo miałem na święta do teściów
@srbeny: krótki czas od rozlewu, radze wyniesc piwko w bezpieczne miejsce i przed uśmierceniem tesciów sprobobować jak smakuje, no chyba ze nie masz sumienia to na bezszczelnego im lej
@GOGER: Był też hibiskus, ale to do gotowania, więc tam raczej nic nie namąciło. Obrócę jedną, z tym, że jak butelkę obrócę znowu to to znika zaraz ten nalot.