Wpis z mikrobloga

@kokshed: ja zakończyłem temat na TLJ, po wyjściu z kina. Do dziś nie obejrzałem Solo, na ep IX nie zamierzam iść, nawet Mandalorian mnie nie ciągnie.
Ale nadal w tym uniwersum są fajne rzeczy, dobrze wspominane książki i gry, oryginalna trylogia... no, ta też już trochę przestała być oryginalna. Jak znajdę czas to spróbuje ściągnąć i obejrzeć Despecialized Edition
Imho szkoda rzucać wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MiQ27: Mandaloriana oglądam tylko dla małego Yody, ale ogólnie podczas oglądania każdego odcinka czuję jakby twórcy traktowali mnie jak kompletnego debila, który będzie się dobrze bawił tylko dlatego, że zobaczy metkę sw i nie zwróci uwagę na fabułę ani inne takie fanaberie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kokshed: Dla mnie też. Ale po TLJ straciłem wszelką nadzieję i dziś jestem jedynie rozgoryczony, a nie wściekły, jak wtedy.
Powkurzam się teraz, skomentuję parę wpisów i nigdy więcej nie wrócę do tego czegoś.
@kokshed: bo mały Yoda ma się sprzedać w tysiącach pluszaków, figurek i breloczków więc musi być miły, słodki i rozpoznawalny ¯\_(ツ)_/¯
Czego nie udało się zrobić z tymi małymi popaprańcami z TLJ, bodajże Porgami, które wyglądały jak pierwszy lepszy Słodziak z Biedronki.