Wpis z mikrobloga

jak oduczyć kota gryzienia człowieczka w zabawie? mija to z wiekiem? zabawek ma i często nią nimi zajmujemy, drapak też, a i tak zazwyczaj woli z przyczajki rzucić się na rękę albo stópki ( ͡° ʖ̯ ͡°) pazurów nie wyciąga, ale przez te kiełki mam tak zadrapane dłonie, aż brzydko to wygląda. już nie mówię o gościach którzy mają problem, że kitku atakuje xD


#pokazkota #koty #kitku #kiciochpyta
Strangie - jak oduczyć kota gryzienia człowieczka w zabawie? mija to z wiekiem? zabaw...

źródło: comment_6KQ8RLgZ8Kxns9oZLuWUyRgx3soADDD2.jpg

Pobierz
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Strangie: Za wcześnie była od matki zabrana prawdopodobnie i nie została pewnych zachowań nauczona. Raczej nic nie zrobisz. Mój Hades ma już 7 lat i mu nie przeszło ( )
dziękuję wszystkim za podpowiedzi ()

ja nie mogę przeboleć, że nie wzięłam od razu dwóch, bo były dwie niemalże identyczne siostrzyczki ( ͡° ʖ̯ ͡°) a teraz nie wiem czy jest sens dobierać
@Strangie: moje uwielbiają się bawić w gryzienie. Mam skórzane rękawice spawalnicze, nauczyły się "iść na całość" jak zakładam je do zabawy z kotkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez rękawic jest spokój, w rękawicach futro fruwa.
@Strangie: pistolet na wodę w drugiej dłoni ;)

U mnie etap gryzienia dłoni skończył się, gdy chwyciłem go delikatnie pod brodą gdy mnie gryzł i wylądował tak na plecach. Nie dałem mu z tego uciec (oczywiście bez robienia krzywdy) aż do momentu, gdy się całkiem uspokoił. Od wtedy 0 ataków na domowników.