Wpis z mikrobloga

@AniolPanski: ja #!$%@? wczoraj mi się ukruszyl kawałek ósemki górnej która mi wyrosła ofc krzywo (w stronę policzka) i nie bierze udziału w zgryzie. Generalnie dentystka mi mówiła że jak nie boli, nie rusza się i ogólnie nic się z nią nie dzieje to nie ruszać

No i nic się nie działo do wczoraj właśnie :(

Przejebne, z tego co słyszałem to nie są tanie rzeczy a państwowo to można sobie
@AniolPanski: @Harmonia: Ja miałam normalne, tylko lekko przekrzywione, ale chwila moment i trzy wyszły (znaczy, każda ósemka w innym terminie), w całości (wciąż je mam schowane <3 ). Przy żadnym nie zażywałam żadnych leków, opuchlizna również była minimalna.
@Igielny: Chodzi o to, że one stopniowo przekrzywiają resztę zębów. Dlatego lepiej zawczasu usunąć
@helga-von-klusken: Nie wyobrażam sobie, jak można później funkcjonować, jeść czy myć zęby. Chirurg mi mówił, że
@Harmonia: Ja również miałam chirurga, szwy i antybiotyk.
Przy czym antybiotyk tylko przy jednym zębie (dolnym), bo pozostałe dwa to górne, a one ponoć lepiej się goją, więc nie trzeba antybiotyku.
A szwy miałam natomiast po jednym górnym zębie.

No ale wszystkie trzy usuwał chirurg. A właściwie dwóch, ponoć zawsze musi być ich dwoje.
@baobabtoudi przepraszam, że moja Polszczyzna jest dla wielmożnego pana nie dość wyrafinowana. Na swoją obronę pragnę jednak przytoczyć fakt, iż ów tekst dane mi było sporządzić podczas aktu defekacji, co znacząco wpłynęło na poziom ignorancji jakim #!$%@? się moja poprzednia wypowiedź. Proszę o wybaczenie jednakowoż pragnę przypomnieć, że tekst ten został zamieszczony na portalu ze śmiesznymi papieżami, a nie jak mogło by się wydawać na #!$%@? tablicy Oxfordu.
Ps. Nie wiem co
Pobierz Shaggy_dg - @baobabtoudi przepraszam, że moja Polszczyzna jest dla wielmożnego pana n...
źródło: comment_HdJb4U2T3pnmcAXBFHfhQYzNws08SUxB.jpg
@SkrytyZolw ja mam problem z wibracjami i zapachem u dentysty, dosłownie mózg mi się przerzuca w tryb paniki i mega się boję bólu który sobie wyobrażam i tak histeria się nakręca. Jak mi dlubala w zębie jakimiś dłutami ostatnio przy kanałowym to było okej, jak wsadzala mi rozżażoną zaprawę czy co to jest - też nie miałem oporów. Ale gdy już gotowego zęba bez czucia szlifowała wiertłem to prawie fotela nie wyrwałem