Wpis z mikrobloga

@johnmorra: @WLADCA_MALP: Jeśli mam być szczery, musisz mieć bardzo wysokie IQ, aby zrozumieć Ricka i Morty'ego. trzeba mieć naprawde duże IQ żeby zrozumieć Ricka i Morty'iego. Humor jest niezwykle subtelny, i bez dużej dawki fizyki teoretyczniej większość żartów nie zostanie zrozumianych przez statystycznego oglądacza. Są też nihilistyczne poglądy Ricka, które są zręcznie wprowadzone w jego charakterystykę - jego osobista filozofia mocno wywodzi się z literatury Narodnaja Wola, na przykład. Fani
@SHOGOKI: @WLADCA_MALP:
Ale nie macie wrażenia że ostatni sezon Ricka i Mortyego jest zwyczajnie słaby?
Oglądam zwykle po sobie zaraz R&M i Family Guy i ostanie dwa lata zwycięzca mógł być tylko jeden a w tym roku?
W tym roku praktycznie co tydzień Rodzinny człowiek wygrywa (w tym tygodniu to już całkiem, ale to akurat świąteczny odcinek ekipa MacFarlana zrobiłą wybitny)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fearaneruial: dla mnie czwarty sezon jest o wiele lepszy niż sezon trzeci, przy którym się zwyczajnie nudziłam. Jasne, były ze trzy odcinki, które były naprawdę w porządku, ale czwarty i niekompletny jeszcze sezon nadal wypada dla mnie lepiej niż trzeci.

Chociaż i tak uważam, że do sezonu pierwszego i drugiego nie ma nawet podejścia :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnmorra: najlepsze sezony to pewnie 2 i 3.

Owtatni sezon póki co bez szału. Może też nie wszystkie odcinki z 2 i 3 ale wydaje mi się że wtedy odcinki były znacznie ciekawsze, jak się tak rozkrecili.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fearaneruial: w sumie to nawet nie wiem ile będzie odcinków, ale chyba jeszcze za wcześnie na ostateczną ocenę, też jakoś nie przypadły mi specjalnie do gustu ostatnie odcinki, nie wiem czy to z nimi coś jest nie tak, czy ze mną
@Fearaneruial: Czwarty sezon jest świetny, aczkolwiek zmienił się skład scenarzystów, co mocno daje się odczuć. Balansując na bardzo subtelnej granicy poznania, jest to już nieco inny Rick and Morty, ale wciąż bardzo dobry. Pod wieloma względami (fabuła, mindfuck) odcinki z najnowszego sezonu są absolutnie genialne. Piąty o wężach majstersztyk. Trzeci z AI również. Pierwszy niebywały pod wzlędem różnorodności. Drugi również mocno trzyma poziom. Niestety czwarty ze smokami to totalne gówno, które