Wpis z mikrobloga

Jest to mój pierwszy wykop, dlatego proszę o wyrozumiałość. Wpis kieruję głównie dla grafików komputerowych, którzy na pewno pobierają lub starają się w miarę możliwości kupować zdjęcia lub ilustracje do swoich projektów z legalnych źródeł.

Nie będę się rozwijał, dlatego postaram się by był krótki. Otóż, od jakiegoś czasu korzystam na Depositphotos z planu elastycznego bo wypada najkorzystniej ze wszystkich. Otrzymałem jednak na skrzynkę mailową wiadomość z informacją o świątecznym rabacie, którą chciałbym się po prostu podzielić. Niestety na stronie mają widoczny plan elastyczny za $29 miesięcznie lub $299 rocznie, ale poprosiłem obsługę Depositphotos o udostępnienie linków do niższych planów.

A więc, poniższy link pozwoli Wam wybrać plan elastyczny (10 pobrań) za $9.99 + VAT (ok. 50 zł) miesięcznie


Zaś ten - pozwoli wybrać plan elastyczny za $99 + VAT (ok. 500 zł) rocznie


Jeśli ktoś natknie się na ten wykop i wejdzie w drugi link odnośnie planu rocznego podczas trwania promocji, to zostanie naliczony rabat 40% (jeśli nie automatycznie, to trzeba wpisać kod Christmas40). Oferta dotyczy pierwszego roku a po jego upłynięciu, za kolejny naliczana jest pełna kwota. Przynajmniej zapłaciłoby się kwotę jakby za 6 miesięcy, nie 12. Myślę, że 200 zł, to jakaś oszczędność.

Zaletą tych planów jest to, źe niewykorzystane pobrania przechodzą na następny miesiąc i kumulują się, jeśli kontynuujemy płatność.

PS. Linki są bez refa i widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Pozdrawiam
Pobierz yoroshi - Jest to mój pierwszy wykop, dlatego proszę o wyrozumiałość. Wpis kieruję gł...
źródło: comment_9ochoVWjnwybVkd4aVwpidUSDuYOuYiF.jpg
  • 5
@Marcinnx: Sam się z tego śmieję :D. Nawet nie pamiętam, po co wtedy zakładałem tutaj konto i że to tyle lat minęło. Pierwsza moja aktywność według Wykopa zaczęła się 2 lata i 7 miesięcy temu od napisania komentarza.
@Marcinnx: Od razu nie (szczerze, nie zwróciłem na nie uwagi xD), ale już przeczytałem. Dzięki za rady. Będę pamiętał aby wstawiać wpis w zakładce "Dodaj", zamiast na "Mój Wykop".

PS. Chociaż co do tagów, to dodałem aż 3: #depositphotos, #promocje, #stockbanki - coś musiałem zrobić, że się nie pokazały (trudno - będzie mi się chciało, to dodam jeszcze raz, jako wykop)
@yoroshi: pod Mój wykop pojawiają się raczej wpisy z tagów które obserwujesz i mało to ma wspólnego z dodawaniem czegokolwiek xD (chociaż też się da)
możesz dodać tak samo, ewentualnie przez zakładkę Mikroblog - https://www.wykop.pl/mikroblog/ - tylko że dodaj te tagi po prostu xD
no i dodając tagi wybieraj takie, jakie są obserwowane przez większa liczbę zainteresowanych osób ( ͡º ͜ʖ͡º) pisząc tag masz po prawej
Pobierz Marcinnx - @yoroshi: pod Mój wykop pojawiają się raczej wpisy z tagów które obserwuje...
źródło: comment_EmT4HEyt8dDqVi7lYkOFiIImGeON4Unb.jpg