Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu pisałem o pewnej dziewczynie z mojej pracy, która bardzo mi się podoba. W trakcie moich nieśmiałych podchodów okazało się, że ma faceta. Od tamtego czasu nurtuje mnie, co to za gość. Ostatnio miałem okazję się dowiedzieć.

Co jakiś czas z osobami z mojego działu wychodzimy po pracy na piwo. Zazwyczaj są tylko ludzie z pracy, ale czasem również osoby z zewnątrz. Na ostatnim takim spotkaniu była też wspomniana dziewczyna. W pewnym momencie oznajmiła, że dołączy do nas jej chłopak. Ucieszyłem się, bo już od dawna jestem ciekawy, kim jest typ, któremu udało się wyrwać taką fajna dziewczynę. Czy jest to jakiś chad z silną linią szczęki, czy raczej normik w modnych ciuchach z pędzlem na głowie.

Gdy gościa zobaczyłem, to byłem prawie w szoku. Po pierwsze, kuc. Raczej suchoklates, ale wysoki. Po drugie, ubrany jak najgorszy stulejarz: outdoorowa kurtka, za duża o dwa rozmiary koszula w kratę, jakieś zwykłe jeansy, zniszczone i brudne buty. Pierwsze, co mi przyszło do głowy, że jest to archetypiczny wręcz przykład kuca-programisty. Podczas późniejszej rozmowy gość powiedział, czym się zajmuje i okazało się, że miałem rację. Jednak te stereotypy są prawdziwe.

Ogólnie ziomek bardzo spoko i przez te 3-4 godziny nawet go polubiłem. Podczas rozmowy w szerszym gronie poruszane były tematy dotyczące różnych spraw damsko-męskich, gdzie dziewczyny opowiadały swoje feministyczno-bluepillowe farmazony, a gość prezentował poglądy ocierające się o redpilla, tak więc propsuję.

Dobrze, że gość okazał się być takim spoko ziomkiem, bo inaczej nie mógłbym znieść tego, że taka fajna dziewczyna jest z jakimś gburem albo cwaniakiem, a tak nie czuję zawiści i mogę szczerze życzyć im powodzenia.

Nie wiem, co mam myśleć na temat jej wyboru partnera. Czy szanować, bo mogła być z każdym, a jest z kucem o wyglądzie przegrywa-piwniczaka czy szkalować, bo zapewniła sobie dostatnie życie u boku #programista15k. Ocena zależy od tego, jak długo trwa ten związek.

Według historii jej zatrudnienia na linkedin, jest 3 lata po studiach, więc ma około 28 lat. Powoli zbliża się do ściany. To jest odpowiedni czas, by zeskoczyć z karuzeli #!$%@?ów, na której jeździła przez całą młodość i rozejrzeć się za jakimś dobrze zarabiającym beciakiem. Ten plan już zrealizowała.

Druga opcja jest taka, że są ze sobą już bardzo długo. Poznali się w szkole średniej albo na początku studiów. W tym scenariuszu są już ze sobą ponad 7 lat. Trochę to dziwne, że taka ładna dziewczyna jest z takim przeciętnym gościem. Jeśli jednak tak jest, to bardzo szanuję i jednocześnie zazdroszczę.


#zwiazki #logikarozowychpaskow #pracbaza #feels #stulejacontent
wyjzprz2 - Kilka miesięcy temu pisałem o pewnej dziewczynie z mojej pracy, która bard...

źródło: comment_gktdp9REO3nNwiI2CMOsPV6TtZrWtj3B.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Według historii jej zatrudnienia na linkedin, jest 3 lata po studiach, więc ma około 28 lat. Powoli zbliża się do ściany. To jest odpowiedni czas, by zeskoczyć z karuzeli #!$%@?ów, na której jeździła przez całą młodość i rozejrzeć się za jakimś dobrze zarabiającym beciakiem. Ten plan już zrealizowała.

Druga opcja jest taka, że są ze sobą już bardzo długo. Poznali się w szkole średniej albo na początku studiów. W tym scenariuszu są
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: locha moze sie go trzyma, bo duzo zarabia, ale z reguly kazda locha zwraca uwage na ubrania swojej polowki, wiec jak ona chodzi #!$%@?, a on jak ostani stulejarz, to moze to tez znaczyc, ze ma na niego #!$%@? i predzej czy pozniej sie od niego odbije. Albo juz sie przyzwyczaila a on ja zdominowal do takiego stopnia, ze nie ma nic do gadania. Ale samo to, ze jej
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: wiadomo raczej jak jest: wyskakała się i ma teraz bete. Ofc bluepille będę mówić, że to miłość i dziewczyna po prostu dojrzała i ma inne priorytety. Owszem ma-terez liczy się dla niej gruby portfel i względnie duża uległość. Dzięki temu może sobie zapewnić dostęp do $
  • Odpowiedz
@wyjzprz2:

Nie wiem, co mam myśleć na temat jej wyboru partnera. Czy szanować, bo mogła być z każdym, a jest z kucem o wyglądzie przegrywa-piwniczaka czy szkalować, bo zapewniła sobie dostatnie życie u boku #programista15k. Ocena zależy od tego, jak długo trwa ten związek.

Pisałeś o pillach to wyjaśniam - kształt czaszki ma poprawny, jest wysoki. Zarabia dużo, więc urobienie go do stanu bycia ułożonym jest do
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Możliwe, że są razem na tyle krótko, że jeszcze nie zdążyła się za niego "wziąć" i go ubrać po swojemu. W początkach związków tolerancja zwykle jest najwieksza (o ile nadrabia się ważniejszymi dla danej osoby cechami). Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby byli ze sobą rok albo więcej. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz