Wpis z mikrobloga

Ej w sumie czemu loszki na #tinder #badoo i innych takich tak mocno zaznaczają w opisach że nie interesuje ich ons fwb i inne tego typu przygody. Przecież żaden dobry taktyk nie wyjawi się z takim zamiarem już na starcie (chyba że ziomuś spod tagu #spermochlip ). Wystarczy dobra nawijka i okazuje się że panna która przedstawia się jako porządna już taka porządna nie jest. Jeśli dajecie sobie taki opis to tylko filtrujecie ordynarnych spermiarzy na rzecz wysublimowanych, którzy są zdeterminowani by osiągnąć swój cel, a jednocześnie cierpliwi i wiedzą że nie od razu kraków zbudowano xD
Taka rozkimnka mnie naszła podczas wieczornego przesuwania w lewo i prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 9
@elf_pszeniczny: Może na standardy reala to tak, ale w necie sito jest tak mocne, że na serio trzeba mieć co najmniej te 7/10, aby w ogóle mieć szansę zagadania. Ja mam jakieś 4-5/10 i obecnie dostaję parę raz na kilka tygodni (również od kogoś podobnego poziomu). W dodatku jak jakimś cudem sparuje mnie z kimś powyżej 5/10, to mam pewność, że otrzymam zero odpowiedzi.