Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem przyjemność i nieprzyjemność jednocześnie (bo niemniej jednak jest to smutny temat do poruszenia) rozmawiać na temat stref LGBT-free w Polsce. Przedstawialiśmy dziennikarce niderlandzkiej telewizji publicznej strefy wolne od LGBT z punktu widzenia indywidualnej jednostki, która identyfikuje się jako LGBT.

#lgbt #neuropa #teczowepaski #gayisok #chwalesie #holandia #polska #europa #neuropa #4konserwy #polityka #bekazprawakow #pokazmorde
Pobierz Cukrzyk2000 - Wczoraj miałem przyjemność i nieprzyjemność jednocześnie (bo niemniej j...
źródło: comment_aHmEBsSOxrsvQJBS3f74dvqTbQCWCr69.jpg
  • 14
Komentarz usunięty przez moderatora

Zapomniałem, że Wykop to strefa wolna od rozumu i jakichkolwiek żartów lub krytyki wobec LPGT.
@Artp00p2: przepraszam, źle cię zrozumiałem. PiS pod publiczkę chce wzbudzać niechęć społeczeństwa do LGBT. Jednocześnie deklaruje niektóre obszary jako strefy wolne od LGBT. Chociaż nie mają żadnej mocy prawnej to są symbolem tego jak dany region jest przyjazny wobec takich osób. Nikt nie ma prawa czuć się dyskryminowany we własnym kraju. Politycy naiwnie myślą, że LGBT to ideologia i chcąc przykuć uwagę mocno konserwatywnego społeczeństwa nadają takim obszarom tytuły jednocześnie psując