Wpis z mikrobloga

@BenzoesanSodu: Wydaje mi się, że takie dziewczyny wiedzą, że nie jest git, ale jak na ich cerę to najlepiej jak można. Takie osoby zazwyczaj bardzo dbają o cerę i robią co mogą, by było lepiej, ale to nie takie proste.
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: "yyy hehe ja używam brudu spod paznokci proboszcza i mam skórę jak pupcia niemowlęcia hehe a wy co nadal 200 złotych za wizytę u lekarza? wypijcie sobie sok z gumijagód miałem 2 pryszcze na czole od #!$%@? 15 czekolad i jak renkom odjoł ale ciężkie to było pół godziny, trzymajcie się w tym trądziku"
  • Odpowiedz
@Mietla05: dlaczego odrazu zakładasz ze tanie kosmetyki? Większość dziewczyn, które chce zakryć swój trądzik wcale nie używa tych najtańszych i najgorszych, skoro sporo pieniędzy idzie na leczenie i wszelkie preparaty, to czy myślisz ze będzie używać tanich podkładów etc?
  • Odpowiedz
@xleighte dokładnie. Leczenie + odpowiednia pielęgnacja cery to nawet kilkaset złotych miesięcznie. Wydając takie pieniądze na twarz naprawdę nie niszczy się efektów najtańszym podkładem. Dodatkowo są na rynku dermopodklady, które nie tylko maskują ale jednocześnie pielęgnują. A wypowiadają się o tym wykopki, które stosują do całego ciała jeden krem z Isany za 5 zł.
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman: bo na wykopie są sami specjaliści co wycierają twarz ręcznikiem po tyłku ( ͡ ͜ʖ ͡) poza tym, dobre podkłady mogą zapychać a różowe nie zawsze są tego świadome
  • Odpowiedz