Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:01, Środa, 18 grudnia 2019. Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji. Słońce podniesie się dziś o 08:03. Świecić będzie 7 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Gęś pieczona


[PRRZYGOTOWANIE - WIDEO] (https://www.youtube.com/watch?v=rQ9uPCKBv9Y)
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 29
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo Dzień dobry! Ostatni dzień w pracy w tym roku. Powrót po 6 stycznia. Ja już po kawie. Życzę wszystkim miłego dnia i co tam jeszcze chcecie aby było miłe!
@n1c3
wynalazekone - @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalow...
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Dzieeeń doooo bryyy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Praca nadal nie sprawdzona przez promotor, więc obijam się kolejny dzień. Muszę się pochwalić, jadę dzisiaj do kina na najnowsze Star Warsy, ale mam radochę. Cieszę
algus - @micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesi...
Dzień dobry Pan @micke oraz wszyscy Mircy i Mirabelcy :) Coraz bliżej święta, a ja nadal nie znalazłam przeprowadzkowego pudełka świątecznych ciuchów. Ani pudełka światełek na choinkę. Tak to się żyje bez mebli - pewnie rozpakujemy się dopiero gdzieś w okolicach Wielkanocy jak skołujemy szafy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Popakowaliscie już prezenty? Dzisiaj wysyłam paczkę dla koleżanki i zawijam w świąteczny papier ostatni prezent dla taty. Reszta już
Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę jak zawsze udanego dzionka. Dzisiaj wrzucam stary punkowy polski szlagier Zielonych Żabek, Numerek w krzaczkach. Trochę się tego słuchało kiedyś, nostalgia. Może odświeżę sobie stare playlisty i zasypię was codziennie z rana losowym kawałkiem dobrego polskiego punkrocka. Trochę tego jest od TheBilla po Analogs czy Zabili mi żółwia. Trzymajcie się w tą środę, poluzujcie pasa bo do łykendu można już odliczać godziny. ;)
bolorollo - Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę jak zawsze udanego dzionka. Dzis...
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @aplered: @shitty_support: @algus:
Dzień dobry wszystkim, wracam po dwudniowej berlińskiej przerwie. Nie miałem czasu nawet czytać co u Was po piłem alkohol w miejscach publicznych () i dużo chodziłem, a także wkurzałem się,