Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:01, Środa, 18 grudnia 2019. Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji. Słońce podniesie się dziś o 08:03. Świecić będzie 7 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Gęś pieczona


[PRRZYGOTOWANIE - WIDEO] (https://www.youtube.com/watch?v=rQ9uPCKBv9Y)
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 29
  • Odpowiedz
Witajcie, zazdroszczę tym co mają ostatni dzień() wielkie słowa dziś mi się Nie podobają, matrrialista jestem ( ͡º ͜ʖ͡º) Laurencji nię znałem imienia, dość ciekawe( ) pogoda dziś jeszcze cieplejsza niż wczoraj :) masakra, kataru idzie dostać życzę uśmiechy i miłego dnia( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @Wejszlo @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @aplered: @shitty_support: @algus: @Pjotsze: @TomTailor100: @nefili:

Dzień dobry wieczór. Dopiero z domu się witam już po pracy, bo "w robocie" trochę sajgon. Do piątku mamy dość istotny ficzer do dowiezienia, to też siedzę skupion na robocie, a jak zajrzę
  • Odpowiedz
@micke: @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @aplered: @shitty_support: @algus:

Dobry wieczór, pierogi już ulepione? prezenty kupione? U mnie już się zaczyna szajba związana z porządkami, jak ja tego nienawidzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nieeee, zabrakło jednego kawałka do 200 piosenek na naszej playliście.
  • Odpowiedz
@Wejszlo:Przyznaję masz rację dużo mnie ominęło, ale zrozum alkohol, Berlin, Currywurst ()
Nie znałem tego zespołu, ale całkiem spoko kawałek no i nie chciałem zasugerować, że wrzucasz złe kawałki a bardziej pokazać jak doceniam Wasze typy tutaj wrzucane ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wejszlo: eee,to może Kult polski? Piosenka w sumie dowolna, ja może zaproponuje "tan". Albo iron butterfly i ich piosenkę,co w tłumaczeniu znaczy "w rajskim ogrodzie" (in a viva la gazza, czy coś takiego?).
Wybaczcie krótko, ale zaraz do spania, z tego telefonu pisze się niewygodnie. Jutro napiszę więcej po pracy i z domu
  • Odpowiedz