Wpis z mikrobloga

@Kaerl: @buddhadubbudbuddy: @pwl86: @Oshiecki: im bliżej konca roku, tym bardziej czuje ze w grupie znajomych jestem niepotrzebny, zawadzam im. Kilka miechów temu gadalismy ze pojdziemy na pasterke na miasto, cos porobimy w 1 i 2 dzien swiat. Sylwester tez mial byc wspolny. A teraz wychodzi ze kazdy ma plany i tylko ja bd siedzial sam.
  • Odpowiedz
@Broda93: w twoim miescie lub miescie obok jest z pewnoscia masa imprez na sylwestra / w trakcie swiat. Pojdz sam, poznaj nowych ludzi, szczegolnie na imprezach typu rave/techno latwo sie ich poznaje, prawie kazdy jest przyjazny i wchodzi latwo w dialog. sam nie bylem przekonany do wychodzenia samemu na imprezy / eventy dopoki nie zobaczylem jak duzo ciekawych osob mozna wtedy poznac
  • Odpowiedz
  • 5
@Broda93 też spędzam święta i sylwestra sam ale to nie powód do odbierania sobie życia. Znajomych możesz poznać innych, życia nie innego nie dostaniesz. Zastanów się jeszcze.
  • Odpowiedz
@Broda93: poczytaj o nofapie. Nie wnikam jakie masz problemy, ale to serio czyni cuda. Podobnie jak SSRI. Polecam blog nadopaminie i trzymam za Ciebie kciuki. Żebyś nie siedział sam możesz iść do pracy i koledzy będą #!$%@? a Ty sobie zarobisz na swoje hobby albo coś XD
  • Odpowiedz
@Broda93: trzy lata temu moi znajomi zaczęli zmieniać plany na sylwestra ale nie pomyślałabym żeby z tego powodu sobie coś robić. Jak nie chcesz nigdzie wychodzić tak jak sugerują koledzy wyżej to na serwerach gra pełno ludzi w te dni i jeśli jesteś grający to możesz pykać sobie w gry cała nockę. Ja w zeszłego sylwestra cała nockę grałam w teamie z takim jednym francuzem w World of tanks.
To normalne
  • Odpowiedz