Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie - artroskopia prywatnie - Dolny Śląsk lub Czechy (ponoć taniej i lepiej bo nie ma przepracowanych lekarzy jak u nas). Ktoś coś wie? Ma jakieś inne, bo wszelka pomoc w tej sprawie by się przydała... Lub czy da się na NFZ w czechach zrobić bez rocznych terminów?
Bo na NFZ z #!$%@? pilnie kolanem trzeba czekać pół roku - strona z terminami od NFZ #!$%@? warta, wszyscy wpisują do księgi w fomacie A4 długopisem terminy i nijak się mają do tego co na stronie - kilka prób miałem, termin na stronie - 1 miesiąc, w rzeczywistości? Ponad rok, gdzie indziej 6 miechów, gdzie indziej 2021 itd itd itd. Niech oddają składki! Wszystkie wizyty prywatnie, operacja też.

#medycyna #artroskopia #leczenie #wroclaw #czechy #kiciochpyta
  • 3
@Loloman: polecam Ci Orthos. Robiłem tam artroskopię (konkretnie dr Śliwowski) - 4.2k (w tamtym roku), przyjęcie w poniedziałek koło 12, artroskopia koło 16, wypis koło 14 we wtorek. Z tym, że jestem weteranem i była to moja trzecia, więc chyba nie miałem zbyt wielu pytań i obaw :D

W DCR w Kamiennej Górze robiłem dwie artroskopie i rekonstrukcję (na NFZ, 12 lat temu) i też polecam, ale tam chyba tak szybko