Wpis z mikrobloga

Głosowałeś już na Toto w trójkowym Topie Wszech Czasów?
Nie?
To na co czekasz!?
Skończmy z dominacją Dire Straits, Queen i Led Zeppelin, pobłogosławmy międzynarodowy dzień kaca utworem Africa.
Żeby akcja się powiodła, potrzebujemy prawdziwego #wykopefekt, a jest o co walczyć – w ubiegłym roku dzięki akcji #totowszechczasow wyciągnęliśmy Toto Africa z niebytu na 57 miejsce #topwszechczasow .

Link do głosowania znajduje się TUTAJ

Bazując na poprzednich doświadczeniach szwadronów mirkowych działających przy akcji kryptonim "Parostatkiem w Piękny Rejs", opracowałem instrukcję która zwiększa szanse powodzenia akcji. Najważniejsze rzeczy:
– link aktywacyjny dla konta do głosowania potrafi iść nawet godzinę, zaparzcie więc kapucziny
– nie oddajemy pojedynczych głosów, te są łatwe do odfiltrowania.
– nie głosujemy na utwory, które co roku znajdują się gdzieś w topce, no chyba że ktoś bardzo musi.
– proponowana lista utworów wysoce memicznych znajduje się w instrukcji, mamy 100 głosów do oddania, im bardziej losowo to będzie wyglądało, tym lepiej. Są silni kandydaci, naprawdę. Może przy okazji uda się wprowadzić na listę jakieś fajne kapele.
– Im nas więcej, tym lepiej. Teoretycznie głosy można oddawać wielokrotnie z różnych kont mailowych, ale oczywiście nie namawiam do manipulacji. Tempmaile można szybko odfiltrować, szkoda Waszego czasu.

Pełną instrukcję znajdziecie TUTAJ

#totoafrica #muzyka #trojka #tonskladowy
Roszp - Głosowałeś już na Toto w trójkowym Topie Wszech Czasów?
Nie?
To na co czeka...

źródło: comment_ABSvKGtwomPM8mFIRH32CrBRHm14v4qi.jpg

Pobierz
  • 15
A ja proponuję głosować wedle własnego upodobania. Po co psuć trollingiem święto muzyki? Jasne, jeśli utwór Toto bardzo Ci się podoba, zagłosuj na niego.

Jeśli już musicie, to chociaż w pozostałych głosach dajcie jakieś nowsze kawałki, bo ostatnio to w pierwszej setce utworów z XXI wieku było tak mało, że można było je zliczyć na palcach jednej ręki.
Chodzi mi przede wszystkim o pokazanie fanbojom DadRocka, że dobrą muzykę nie przestano tworzyć w latach dziewięćdziesiątych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nikaraguanczyk: Mi też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dlatego zachęcam - jak Ty wyżej, żeby głosować na kawałki, które się podobają.
Ale wbicie Toto - Africa na sztandar byłoby pięknym, symbolicznym gestem. Międzynarodowy hymn dad rocka na zabetonowanej liście, która od 25
@Roszp: @Nikaraguanczyk: Jako ten co wrzuca codziennie rano na wykop #toto africa, a także inne kawałki (btw. zapraszam, ostatnio tworzymy zacną playlistę tego co warto posłuchać - tu zasługa stałych bywalców #contentnadzis i #totoafrica bez których te tagi nie miałyby sensu) zdecydowanie jestem za tym żeby wypchnąć Africę na podium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I żeby nie było, tak jestem trollem i większość muzyki której słucham
@Roszp co roku głosuje na utwory spoza topki i co roku to samo :( to już się nudne zaczyna robić, za mało jest przetasowań na tej liście, odechciewa się w kółko słuchać Knoppersa i innych takich
@Toszeron: kurde, Miras.
Muzyka to nie są zawody, tu nie ma co robić "podejść", to jest kwestia zakorzenienia kulturowego i "kultowości" utworów na liście. A nie znajdziesz kultowego utworu, który ma 5 lat, tylko z tego względu, że proces zakorzeniania w świadomości masowej będzie trwał o wiele dłużej.
Nie zmienia to jednak faktu, że w ostatnich latach ukazało się mnóstwo świetnej muzyki, która pod wieloma względami niemierzalnego artyzmu bez problemu mogłaby