Wpis z mikrobloga

@kret_w_granulkach: tak na pierwszy rzut, to szokuje mnie ze w TF Tobacco Vanille ja glownie czuje wisnie. prawie w ogole nie czuje tych nut tytoniowych i waniliowych ¯\_(ツ)_/¯ Kuoros wali mi detergentami z jakiegos lotniskowego kibla () Aqva Amara mi lezy zajebiscie, uwielbiam cytrusowe klimaty (ʘʘ) Nautica Voyage - chyba najtanszy z zapachow ktore przyszly, wczoraj uzylem i super :) reszte jeszcze trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kret_w_granulkach: tak na pierwszy rzut, to szokuje mnie ze w TF Tobacco Vanille ja glownie czuje wisnie. prawie w ogole nie czuje tych nut tytoniowych i waniliowych ¯_(ツ)_/¯

@Steven_Hyde: to że obecne wypusty TV są mało tytoniowe a bardziej waniliowe to wiadomo ale skąd tam wiśnia się wzięła? xD
Najważniejsze, że Kouros się podoba( ͡º ͜ʖ͡º)
@kret_w_granulkach: serio, ja tam czuje głównie wiśnie. jak tylko otworzyłem przesyłkę to już poczułem tę nutę i byłem ciekaw co będzie tak fajnie pachnieć, ale tego się nie spodziewałem xD przez chwilę pomyślałem, że się jebnales i mi jakieś "lost cherry" odlałeś ¯\_(ツ)_/¯ w każdym razie, mnie tam pasi, choć ja bym to nazwał "wiśniówka sandomierska" zamiast "tobacco vanille" :D