Wpis z mikrobloga

Wczoraj dostaliśmy przesyłkę z dwiema szklanymi wazami,niczym nie były zabezpieczone,wazy w swoich cienkich kartonach,kartony władowane w zwykle pudło ,zero zabezpieczeń,folii,nic,nawet naklejki ostrożnie szkło nie było.
No ale was zdziwię, doszło to to jakimś cudem całe. Wystarczyłoby żeby ta paczka 1 raz upadła na ziemię i byłoby po ptokach.
  • Odpowiedz
@lesny-demon: Nie rozumiem Cię - dostałeś właśnie próbkę jakości ich pracy. Tak właśnie będą wyglądały Twoje paczki wysyłane tym kurierem.

Powinieneś się cieszyć, bowiem jest szansa na zerwanie umowy.
  • Odpowiedz
Są jakieś badania, która firma najlepsza? Raczej nie ma tu różnicy, wszędzie pracują ludzie, zdarzają się patologie ale od tego jest ubezpieczenie.
  • Odpowiedz
@walerr: jak coś zamawiam i widzę ze będzie wysyłka DPD to wiem , ze na pewno będzie problem. Ostatnia paczka od dpd to były dwa telefony o wartości 3200zl. Paczka zamiast jechać do nas max dwa dni jechała 4, na nic się zdało dzwonienie na infolinie bo słyszałem ze jest wszystko okej, po 10 kontakcie napisałem na chacie i dostałem od razu odpowiedz ze nasza paczka się zagubiła ale już
  • Odpowiedz