Wpis z mikrobloga

Jak pobrac liste uzytkownikow forum internetowego ktora jest publicznie dostepna? Forum ma tysiace uzytkownikow, chodzi mi o to zeby nie przepisywac kopiowac po sztuce, a jest dostepna dla zalogowanych uzytkownikow jakiesforum.xxx.xxx.pl/memberlist.php

Robie prace zaliczeniowa z cyber-security, z wykorzystaniem metody brute-force za pomoca hydra thc, zostalo mi malo czasu, chce zaprezentowac probe przejecia kont poprzez stworzenie listy 5 najbardziej potencjalnych dla danej grupy spolecznej hasel i sprobowanie ich dla 20 000 wszystkich uzytkownikow forum . Mam problem z pobraniem tej listy uzytkownikow, ona moze byc w dowolnym formacie, dam rade ja przerobic innymi narzedziami, byle tylko jakos to zgarnac w calosci.

#php #webdev #programista15k #hacking #hackingnews #programowanie #linux
  • 12
@kristweety: Puppeteer, robisz skrypt który loguje się na stronę, potem wchodzi na podanego urla i ściąga wszystko (to już zależy w jakiej formie, możesz pobrać cały html i sobie go sparsować).
@bacteria: ale on chce brute forcem utworzyc liste 5 popularnych hasel XD ogolnie to juz lepiej jakby zmienil zalozenia tej pracy i zaprezentowal test ile userow bedzie mialo haslo takie samo jak login na forum, chociaz i tak go pewnie w mig zbanuja