Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yuim:

IMO jakies FAQ by się przydało i bo na tym tagu


Kiedyś, kilka lat temu gdy Michau mydlił nam oczy obietnicami jak to vikop.ru zostanie przebudowany a ja byłem głupi i naiwny wrzucałem podobną propozycję.
https://www.wykop.pl/wpis/16902659/drodzy-stworcy-stworzyciele-tego-serwisu-na-ktorym/

Jak widać praktycznie nic się od tego czasu nie zmieniło XD
Ja już nie mam złudzeń. Wypok dotarł do formy ostatecznej - nie da się udoskonalić czegoś co już jest doskonałe ( ͡°
QBA__ - @yuim: 
 IMO jakies FAQ by się przydało i bo na tym tagu

Kiedyś, kilka lat t...

źródło: comment_Bt2EoWkihZZD4TiCA8BqnZtMWnsDhhLa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yuim: Można by zebrać najczęściej zadawane pytania czyli w sumie wybór distro, wybór distro na słaby sprzęt, problem z wifi broadcoma, czym nagrać obraz na pendrive. Imo jak tagi funkcjonują? Nie musielibyśmy przypadkiem wybrać moderatorów tagu?W sumie przydałby się moderator do odsiewania debili spamujących pod tagiem 10 razy dziennie, że "Linux jest #!$%@? ale i tak nie zainstaluje windowsa" jeśli taki przypadek się pojawi (a średnio pojawia się dwa razy do
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Nie musielibyśmy przypadkiem wybrać moderatorów tagu?


nie ma żadnej moderacji przez użytkowników, a szkoda. Jedyne co można zrobić to pozbierać najczestsze pytania + coś w stylu 'jak zadac prawidłowo pytanie na #linux' i podpiąć pod tag
  • Odpowiedz