Wpis z mikrobloga

@Inez-ka: ja to szczerze mam nadzieje ze ta relacja Ewy i Kamila nie jest jednak fejkiem bo to już by było mega chamskie. Zdaje sobie sprawę ze znał się z Ewa dużo wcześniej ale jednak liczę na to ze ich uczucie jest prawdziwe
@Inez-ka: Łobuzy powielili to, co ameby rozpisywały na rakowej grupie. Plota pojawiła się w komentarzach na Fb BB, po tym portale plotkarskie puściły to dalej. Spodziewasz się jakiś oświadczeń? No i co z tego, że Kamil komentował. Tak własnie rodzą się plotki. Jedna osoba coś palnie, a później rozprzestrzenia się jak rak.
@deyna123: tez mam nadzieję że to szczere szczególnie ze strony Ewy, bo Kamil raczej nie udaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@renateczka01: ( ͡° ͜ʖ ͡°) komentarz u lobuzow pojawił się w sierpniu. Druga rzecz Ewa z Kamilem zastanawiali się co myśli Adam jak to ogląda. Doszli do wniosku że się śmieje i wqrwia. Po co miałby się wqrwiac? I dlaczego akurat o
@renateczka01: niestety Ewa była z Adamem w związku (mam nadzieje ze nie jest dalej xDD). Mieli wspólna sesje zdjęciowa dla tzw. Par. Jest filmik na YouTube gdzie fotograf mówi ze są razem i chce im fajna sesje pyknac. Na koniec video Ewa całuje się z Adamem