Wpis z mikrobloga

Mirki, dajcie parę plusów na otuchę, jutro pierwsza trasa, niby solówka, ale idę trochę na żywioł bez większego przeszkolenia xD Tak że będzie ciekawie.
#bekaztransa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomdeX: nie zdejmij lusterek sobie ani komuś, nie zaczep o nic tyłem przy skręcie, cholernie uważaj na manewrach bo robactwo podłazi i podjeżdża z każdej strony. Zwłaszcza jak cofasz. I jeszcze drze ryja (jak zdąży) że to ty masz na nie uważać. :-)

A jak gdzieś ciasno, to lepiej kilka razy wyjść obejrzeć, niż raz przywalić. Banał, ale na serio warto

I faktur nie popiernicz i nie daj się wyruchać na załadunku Poza tym sprawdź czy dobrze trasę zaplanowałeś. Tak byś w głowie miał wyobrażenie tego którędy powinna cię nawigacja
  • Odpowiedz
@TomdeX: Nie bagatelizuj tego co napisał @totalski. Przed wyjazdem musisz mieć trasę tak opanowaną, żebyś to Ty mówił do nawigacji "co ty p--------z", a nie czekał, aż w----e Cię w maliny. Musisz opanować numery dróg i miasta, na które będą zorientowane znaki. Nie bądź jak debile co mówią, że "tak mje nawigacja prowadziła", bo jak to słyszę, to mam chęć mordować.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Mam IGO z najnowszymi mapami i mam zamiar jeszcze się wspomagać google maps widokiem z satelity, żeby być pewnym, że trafię odpowiednio, choć i tak wiadomo, że navi nie nastąpi kierowcy, więc oczywiście na znaki będę patrzył, żeby pod zakaz się nie wprywać. Ten tydzień tylko po Polsce, żeby się rozruszać, jutro niby agregat ładuję. Po nowym roku już Europa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CreatioExNihilo Wożę wszystko, co drugi weekend w domu (czwartek-niedziela), za podstawę plus dniówka, można zarobić 4k, ale można też 5k. No i oczywiście Europa, a nie Polska, teraz jestem tydzień na szkołę przetrwania bo jeżdżę po Polsce...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CreatioExNihilo Wożę wszystko, co drugi weekend w domu (czwartek-niedziela), za podstawę plus dniówka, można zarobić 4k, ale można też 5k. No i oczywiście Europa, a nie Polska, teraz jestem tydzień na szkołę przetrwania bo jeżdżę po Polsce...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CreatioExNihilo Trochę szukałem, bo nie chciałem w podwójnej czy nauczyciela, wolałem sam, no i w sumie teraz po paru dniach już dużo ogarniam. Starą renówką z 2010 jeżdżę, z jednej strony to już trochę starawe auto z drugiej nie szkoda gdy gdzieś przytrzesz.
  • Odpowiedz