Wpis z mikrobloga

@xandra Hej, po Twoich wpisach widzę, że sama jesteś niemiła i obrażasz innych. I często stosujesz do tego obrazki o podobnym poziomie co kolega, który wstawił zdjęcie z tym psem. W sumie w dyskusji z posta, który zacytowałaś... no, powiem Ci, że dno i wodorosty (Ty i ten drugi użytkownik) - zachowujecie się jak dzieci.

Trochę więcej rozwagi, starajcie się zrozumieć innych i bądźcie dla siebie mili. Gdzie nie pogrzebie w internetach,
@przemyslaw-maczka: Toż to kwintesencja ich wszystkich "cudów". Co za różnica, drzewo, szyba, psia dupa? Jak to było? Widzę buzię w tym tęczu? xDDD

@JanNowak: Jak traktować poważnie kogoś, kto mimo tego, że wyrósł z dzieciństwa nadal wierzy w niewidzialnych przyjaciół, ba - szczyci się tym - a każdy, kto się z tym nie zgadza, cóż, proponuje prześledzić wypowiedzi tej osoby ( ͡º ͜ʖ͡º)
@przemyslaw-maczka: Oni tak naprawdę mi nie przeszkadzają dopóki ich zryte berety nie wpływają na życie innych. A niech sobie siedzą w domu i rozmawiają z tymi figurkami przybitymi do kawałka drewna, czy innymi obrazkami. Ale w momencie gdy ich szamani twierdzą, że tylko życie zgodnie z zasadami wymyślonymi przez nieistniejącego Żyda sprzed dwóch tysięcy lat jest właściwe i "polskie" to niestety - tego tolerować nie będę.
@xandra: Nie chodzi o twoje przekonania... Tylko o logikę tego konkretnie wpisu. Obrażasz kogoś ze swoich prywatnych pobudek po czym wyśmiewasz jak ktoś odpowiedział ci tym samym, a usprawiedliwiasz bycie no osobą wpieprzającą się w sprawy innych swoją nietolerancją. Swoją drogą wiadomo że jesteś trollem (twoje ostatnie akcje) więc w sumie nie wiem po co się kłopoczę.
@przemyslaw-maczka: Nie jestem trollem, tylko zwykłą osobą z własnymi przekonaniami, których bronię. Jakie ostatnie akcje? Oświecisz mnie? Porównujesz mój obrazek z tym wulgarnym wpisem? Można komuś zrobić na złość z klasą, wykorzystując po prostu stereotypy, co przy okazji jest zabawne. Ale niestety, w odpowiedzi otrzymujemy chamstwo i prostactwo. Powszechne wśród "miłujących bliźniego" katolików, ponieważ spotykam się z tym nagminnie, gdy kończą się "argumenty", lub moja odpowiedź nie zawiera się w żadnym
@xandra:

Nie jestem trollem, tylko zwykłą osobą z własnymi przekonaniami, których bronię.


Twoimi przekonaniami jest wyśmiewanie katolików? Zajebiste zainteresowania. Każdy wierzy w to co chce, jeśli ktoś znajduje ulgę w wierze że coś istnieje po śmierci to też wyśmiejesz bo masz "przekonania"?

Jakie ostatnie akcje? Oświecisz mnie?


Ciagłe wpisy polityczne + zajebiste znalezisko ze Szustakiem. W swoim dziwnym ataku na tego pana nawet nie zainteresowałaś się jak wygląda sprawa. Tylko by
Twoimi przekonaniami jest wyśmiewanie katolików


@przemyslaw-maczka: Trudno o osoby propagujące większe bzdury, ciemnotę i zabobony niż katolicy, przynajmniej w Polsce. Niewidzialny duch (szatan) zagraża Polakom https://www.wykop.pl/ramka/5157577/polska-jest-celem-ataku-wrogich-sil-biskup-twierdzi-ze-dokonuje-go-szatan-xddd/ parę komórek jest ważniejsze od życia czującej, myślącej i samoświadomej istoty, zapłodnienie in vitro to zło itd. Trzeba mieć siano zamiast mózgu aby w to wierzyć.

zajebiste znalezisko ze Szustakiem

Zrobione na podstawie wpisu z mirko https://www.wykop.pl/wpis/46001609/informuje-iz-wpis-o-katolickim-netflixie-szustaka-/ autor się wycofał. A ja się zainteresowałam, niestety
Każdy jest inny, każdy wierzy w co innego. Sam od dzieciństwa nie wierzyłem w nic, jednak jak najbardziej szanuje ludzi o odmiennych poglądach. Dopóki ktoś jest dobrym człowiekiem :)

Sama prowokujesz i obrażasz katolików. Dla mnie zachowujesz się dziecinnie i źle, niesprawiedliwe. A Twoja argumentacja w ogóle do mnie nie trafia. Ehh, ciemnota? Moi rodzice są wierzący, a inteligencją i wiedzą rozłożyliby Cię na łopatki.

"W odpowiedzi otrzymuje chamstwo i prostactwo".

Według
@xandra:

Trudno o osoby propagujące większe bzdury, ciemnotę i zabobony niż katolicy, przynajmniej w Polsce.


Bierzesz największych oszołomów i przedstawiasz jako ogół. To tak jakbym zdanie dr. Moniki Płatek przypisywał każdej osobie popierającej lewicę.

parę komórek jest ważniejsze od życia czującej


Kolejny raz bierzesz zdanie oszołomów :D Nawet ich wizja nie ma szans obowiązywać w Polsce ale ty bierzesz to za zdanie każdego katolika. Generalizujesz i do w najbardziej perfidny sposób.
Bierzesz największych oszołomów i przedstawiasz jako ogół.


@przemyslaw-maczka: No przecież to ichni szaman z większym levelem xD

Kolejny raz bierzesz zdanie oszołomów :D

Oj nie ładnie tak o liderach partii rządzącej :/

Nawet ich wizja nie ma szans obowiązywać w Polsce ale ty bierzesz to za zdanie każdego katolika.

Niestety ma szanse, i to spore, ponieważ pierwszy długopis w państwie potrzebuje wsparcia kleru przy reelekcji, a kler ma środki i elektorat,
Niestety ma szanse, i to spore, ponieważ pierwszy długopis w państwie potrzebuje wsparcia kleru przy reelekcji, a kler ma środki i elektorat, któremu może powiedzieć na kogo głosować...


Powinna być pigułka dzień po bez recepty, tyle bym zmienił. No może jeszcze prostszą procedurę aborcji po gwałcie :) Przy PiSie jak wiemy raczej się to nie stanie, ale nie sadzę też by to prawo zaostrzyli które teraz obowiązuje. To nie są aż takie