Wpis z mikrobloga

@goferek: tak tylko ze je jestem po tygodniowym kursie ktory mialem 5 lat temu. Pracuje 4 dni w tygodniu. samochod i telefon zapewniony. Praca lekka. Dla porownania w Polsce podobna praca wymaga dlugiego szkolenia gdzie chemia i matematyka jest na wysokim poziomie. Debilizm. Zreszta ukraince juz zajely ten rynek w Polsce
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: NIE JESTEM CZLOWIEKIEM SUKCESU #!$%@?. JESTEM PIJAKIEM KTORY POSZEDL NA KURS TYGODNIOWY I MA ZAPEWNIONY BYT I WYGODNE ZYCIE.
NIE JESTEM SUPER INTELIGENTNY ANI SUPER PRACOWITY. JEDNAK PRACUJE MNIEJ A ZARABIAM W #!$%@? WIECEJ NIZ ZARABIA:EM W POLSCE.

Naprawde tak was boli ze ktos ma lepiej. JPRD przypomnieliscie mi dlaczego wyjechalem z Polski
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek: Mam lepiej niz OGROMNA wiekszosc Polakow. Moze jestes synem miliardera albo supoer inteligntny i pracowity to OK masz lepiej niz ja.

Prawda jest jednak taka ze jak dzwonie na mokotow z kad jestem to kumple zarabiaja 3k pln miesiecznie i zapiepszaja ciezko.

Zaraz podasz mi przyklad ze samotne matki maja lepiej w Polsce niz ja w uk i powiesz o Dominice Kulczyk.

Ogarnij sie. Wiem ze w Polsce mozna dobrze
  • Odpowiedz
#!$%@? nie wierzę ilu tutaj dzbanów się złapało na tego trolla XDDDDD każdy normalny mirek udzielający sie na piłkarskich tagach ma go na czarno od pierwszego dnia, bo to nie pierwsze jego konto

pozdro&poćwiczcie
  • Odpowiedz