Wpis z mikrobloga

Mirku, co myślicie o myciu i sprzątaniu auta w niedzielę?
Wróciłem na weekend do rodziców. Chciałem ogarnąć auto, bo trochę się ubrudziło. Mają fajną myjkę ciśnieniową, więc chciałem skorzystać.
W sobotę padało, więc dziś poinformowałem, że będę mył samochód.
Zaczęło się że jak to tak, co sąsiedzi powiedzą? No i argument że nie i #!$%@?!

Co o tym sądzicie? Myć czy nie myć w niedzielę?

#pytanie #samochody #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 38
  • Odpowiedz
@Fr33man45: ja zawsze robię swoje. jak się mają foszyć to niech się foszą, rozumiem, że to ich dom i ich zasady itd ale w tej sytuacji gdyby nie odpuścili to bym po prostu pojechał do swojego domu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Fr33man45 Ja niedzielę zaczynam od podłączenia sprężarki żeby się nabiła budzę przy tym pół osiedla żeby ulepszyć efekt włączam radziecki odkurzacz i wtedy biorę się za robotę z uśmiechem na twarzy zgłaśniam oczywiście radio żeby przebijało się przez sprężarkę i odkurzacz. Pozdraiwam cieplutko.
  • Odpowiedz
@Fr33man45: z jednej strony bym olał i robił co potrzebuję, z drugiej, no jednak nie jesteś u siebie, i choć to głupie, to wypadałoby uszanować zwyczaje we wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Fr33man45 mąż dostał od ojca szpadel, jakiś fajny, Fiskars. Chciał zobaczyć jak lekko w ziemię wchodzi i go wbił w glebę. Na co teściowa z przejęciem 7-latki lecącej na skargę do nauczycielki: "grzech ciężki!!!!" ()
  • Odpowiedz
Finalnie umyłem auto. Zacząłem już jak byli w kościele, więc musiałem dokończyć.
Ojciec tylko rzucił, że ostatni raz takie coś robię i tyle.
  • Odpowiedz