Wpis z mikrobloga

Mirku, co myślicie o myciu i sprzątaniu auta w niedzielę?
Wróciłem na weekend do rodziców. Chciałem ogarnąć auto, bo trochę się ubrudziło. Mają fajną myjkę ciśnieniową, więc chciałem skorzystać.
W sobotę padało, więc dziś poinformowałem, że będę mył samochód.
Zaczęło się że jak to tak, co sąsiedzi powiedzą? No i argument że nie i #!$%@?!

Co o tym sądzicie? Myć czy nie myć w niedzielę?

#pytanie #samochody #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 38
  • Odpowiedz
@Puszkus: ojciec powiedział, że mi nie da myjki i bym mył na ulicy, bo na pod jego domem na pewno nie(°°
Jesteśmy dorośli a zachowują się jak dzieci
  • Odpowiedz
@Fr33man45: nie można myć w niedzielę, bo Jezus bedzie zły. Mnie to tak #!$%@?ło zawsze, jak byłem dzieckiem i chciałem, się np. pobawić młotkiem, żę sobie cos tam powbijac gwozdzie czy coś to oni, że nie bo w niedizele nie można uzywać młotka i pracować XD a ja, żę no to przecież jest zabawa dla mnie a nie praca, to, że nie bo ludzie
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz: żadne argumenty do niego nie docierają, że to normalny zwykły dzień, bo w tygodniu nie miałem tego czasu zrobić.
Jak wyjść z tej sytuacji, by się nie zjeść nawzajem, bo ja nie odpuszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertx: ja rozumiem i szanuję jego zdanie że w niedzielę nie powinno się wykonywać ciężkich prac. No ale to tylko zwykłe lanie wody na kawał blachy i nikogo tym nie krzywdzę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crow7422: Zależy jaka duża miejscowość, ale jak jakaś większa to na pewno są myjnie samoobsługowe. Tam zapłacisz z 5 zł czy 10, na spokojnie ogarniesz sobie auto, często są też odkurzacze, że można posprzątać też w środku a i opony dopompować i tyle. Wtedy pokonasz ojca, Jezusa i na dodatek posprzątasz sobie samochód,
  • Odpowiedz
@robertx: myjka akurat brata i on raczej nie widzi problemu. Problemem jest to, że zamiast oglądać razem familiade to chcę zrobić coś przy moim aucie na co nie miałem czasu w ciągu tygodnia.
  • Odpowiedz