Wpis z mikrobloga

15 dzień brania paroksetyny - dawka 20mg (docelowa 20mg dawka od 9 dni) rano + opipramol 50mg na noc.

Czuję się okropnie. Mam biegunkę. Brakuje mi siły na cokolwiek. Organizm zupełnie nie reaguje na kofeinę. Jestem ciągle zmęczony i śpię po 12 godzin. Źrenice są już w normie. Ciężko mi zebrać myśli. Czuję jakiś dziwny niepokój i niechęć do samego siebie.

Czy takie zróżnicowane działanie (tydzień temu odczuwałem silny napęd i nadmiar energii a teraz jest na odwórt) jest normalne i z czasem się ustabilizuje?

#nerwica #psychiatria #depresja #paroksetyna #pramolan
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Driver494: to na początku często pobudza, ale to szybko przechodzi. jak Ci w ciągu miesiąca nie przejdzie to już tak zostanie. jak za dużo śpisz to może nie potrzebujesz już tego pramolanu?
  • Odpowiedz
@10129: @bartzzle: @chrupek18: Zastanawiam się na ile brak siły na cokolwiek, niepokój i niechęć do samego siebie to objaw moich powracających dolegliwości bo lek się jeszcze dobrze nie rozkręcił a nie efektów ubocznych. Czy jest szansa, że ta senność mi przejdzie czy tak właśnie wygląda życie na SSRI?
  • Odpowiedz
@Driver494: paroksetyna to jest najbardziej usypiające ssri. Wywal ten pramolan jak Ci senność przeszkadza. Nie, na ssri ogólnie nie powinno być senności, niepokoju zazwyczaj jak juz się rozkręci po 2 miesiącach.
  • Odpowiedz
@10129: tzn życie najbardziej uprzykrzała mi nerwica lękowa więc pewnie dlatego coś takiego mulącego dostałem. Dawać jeszcze szanse paroksetynie czy myśleć o zmianie, ewentualnym dorzuceniu czegoś?
  • Odpowiedz
@Driver494: no 9 dni to malutko, jak po 40 będzie źle to wtedy bym myślał o zmianie.

ewentualnym dorzuceniu czegoś?

ja bym myślał o odrzuceniu czegoś w dawce 50mg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@10129: mam trochę stracha bo ten pramolan przez ostatnie pół roku pozwolił mi nie zwariować i "w miarę" normalnie funkcjonować. Boję się nawrotu lęków.
  • Odpowiedz
@10129: To może jednak te zamulenie wcale nie jest takie złe ( ͡° ͜ʖ ͡°) no nic poczekam jeszcze trochę. Po prostu dziwi mnie fakt, że nie czuję jednostajnej poprawy tylko jednego dnia jest lepiej a drugiego tragedia.
  • Odpowiedz
@10129: Od dawna czytam wątek na hyperreal i z reguły ludzie czują się źle od 1-3 dnia brania. Z drugiej strony przestała mnie boleć głowa i mi się w niej nie kręci. Nie wiem co o tym myśleć.
  • Odpowiedz