Wpis z mikrobloga

Kobiety zdradzają, by poczuć się lepiej, dowartościować się, zostać zauważone, docenione i dopieszczone lub gdy w związku jest słaby seks lub nie ma go wcale. Ale to nie są jedyne powody. O mechanizmach kobiecej zdrady rozmawiamy z Andrzejem Gryżewskim, seksuologiem i psychoterapeutą.

"Jak to?
Ona powiedziała, że podczas seksu z tym przyjacielem fantazjowała o mężu. I to go tak ucieszyło i uleczyło, że jej wybaczył i przeszedł nad tym do porządku dziennego. Bo przecież był lepszy! Czempion!"

taki tp dla #roz#!$%@?, sorka rózowychpasków hihi. On się czuł jak śmieć cały czas, ale ona go uleczyła dając dupy jego przyjacielowi. Złota kobieta, co za poświęcenie !

gw jak zwykle dyktuje trendy i idzie z duchem czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrada #zwiazki
  • 2
@Blahblahaa: Aż przeczytałem cytowany artykuł. Przez wiersze można się doczytać, że to w sumie przez facetów kobiety zdradzają bo nie dostarczali im odpowiednich emocji.

Wiele kobiet chciałoby mieć w domu mężczyznę, a nie tylko współlokatora

Rozbraja mnie, że w 99% o czyjejś męskości lub jej braku chcą decydować kobiety. W tym wypadku Joanna Germak :)
@Blahblahaa: Nie no, ten artykuł to raczysko nie z tej ziemi. Partnerowi nie mówic o zdradzie bo po co go stresować? ¯\_(ツ)_/¯ Lepiej niech się sam dowie po kilku latach.

Mam wrażenie, że generalnie kobiety nie szukają zdrady - to sytuacja sprzyjająca zdradzie je znajduje. Mężczyźni za to aktywniej szukają okazji do skoku w bok.

Nooo tak, to faceci szukają zdrady i znachodzą te biedne kobiety w momencie sprzyjającej sytuacji (