Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym

Hehe kurła bez kitu :)

Najlepsze jest to że kupił ją gość który przesiadł się z civica, bo potrzebowal większe auto bo mu się rodzina powiększa;)

Z dugiej strony to było moje daily i po prostu szkoda mi było nią jeździć. Poza tym sporo części baaaardzo trudno dostępne i nie miałem może jaj żeby nią śmigać. Z tego co wtedy ustaliłem w PL były 4 takie integry.

Np. przednia szyba 1000$
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Badger-: dobry ziomeczek tak jak i ty zamienil kocura na rodzinniaka, dokladbiej Acure Legend w najlepszej opcji na A6 3.0 TDI, ten sam powód ... Oj pamietam te łzy jak nowy wlasciciel odjeżdżał spod bloku
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym Oczywiście że się wózek zmieści się do bagażnika civicu ED, takim maluchem jak mój ludzie jeździli do Bułgarii itd itp.
Jest jeszcze coś takiego jak wygoda i priorytety, coś za coś.
Jakbym w tamtym momencie mógł sobie pozwolić na 2. samochód to by dalej była ze mną
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@tuomveri
Nie ma hondy integry w 4 drzwiach. Tzn jakieś były, ale w całkiem innej budzie. Ta moja to import z USA i tylko na US były robione.
Mechanicznie to honda
  • Odpowiedz
@Badger-: i tu właśnie popelniasz błąd - samochod ma byc wygodny dla Ciebie, a nie dla pasażerów. Dzieciaki wlozyc w auto chwile zajmie ale sie mieszcza., a nie wchodza latwo a Ty czujesz sie jak gowno jadac jakas karisma czy roverem 400, bo miejsce..
  • Odpowiedz