Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tfwnogf #przegryw #zwiazki

Mam wrażenie, że wszystkie kobiety (no może prawie wszystkie, bo zawsze są jakieś wyjątki) mają jeden schemat idealnego faceta. Każdej podoba się ten sam typ. To nie jest tak, że jak jednej dziewczynie się nie spodobasz, to trudno, będzie inna. Czasem tylko pojawiają się wariacje na temat stylu/ubioru. Jeśli nie wstrzeliłeś się z swoim wyglądem w kanon to masz #!$%@?, bo każda dziewczyna będzie cię odbierała jako nieatrakcyjnego.

Mężczyźni mają inaczej. Każdy ma inny gust, każdemu się podoba co innego. Nie ważne czy jesteś niska, wysoka, gruba chuda, masz długie, czy krótkie włosy, czy nosisz makijaż czy nie, niezależnie od koloru włosów, oczu, czy karnacji, zawsze się gdzieś znajdzie facet któremu będziesz się podobała. Będąc kobietą nie musisz się starać przypodobać, nie musisz się dopasowywać do żadnego kanonu, bo takiego nie ma.
Pobierz
źródło: comment_uWJbhDSTetD9oUkxRt91I25m50MXdKvj.jpg
  • 71
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot: Nie pisalem też o samej relacji na związek. Jeżeli ktoś jest przegrywem i nie ma żadnego doświadczenia z kobietami to po co ma się pchać na związek? Lepiej najpierw mieć koleżankę, coś pogadać. Nauczyć się mowy ciała. Ja jestem właśnie na tym etapie. O tyle mam lepiej, że studiuję także obracam się wokół dużej ilości ludzi. Inaczej to już..
@01ab:

Będąc kobietą nie musisz się starać przypodobać, nie musisz się dopasowywać do żadnego kanonu, bo takiego nie ma.


Żadne pocieszenie, kiedy się podobasz samym niedbajacym o siebie brzydalom xD Wnioski są proste. Chcesz podobać się przystojnym, musisz wyglądać jak milion dolarów
One mają jeden j ten sam gust tworzony przez reklamy, Hollywood, teledyski etc


@RoastieRoast: Ament, wystarczy prześledzić jak zmieniał się gust kobiet czasami o 180 stopni na podstawie tylko tego co lansowały akurat media. 10 lat temu popularny był typ słodkiego metroseksualisty w rurkach po czyms nadszedł trend na drwala z brodą i pędzlem. Zabawnie się patrzy czasami na fb znajomych, którzy z fazy metro płynnie przechodzili w fazę drwala (
@01ab: dla potwierdzenia niesłuszności tezy zdecydowanie dla mnie tacy faceci są w 100% odpychający. Zadbany do bólu. Trochę stereotypowo pewnie odrazu mysle (ale tez opieram na doświadczeniach ) to taki typ kojarz mi się z kolesiem co godzinę z rana zajmuje laznieke. Musi zjeść ładne śniadanie które zajmuje duzo czasu. Obejrzeć jipsterki/niszowy film. WychodZic non stop ze znajomymi gdzie go wszyscy uwielbiają i podziwiają. Skupienie maja 100% na sobie. Na mnie
Cytując super mema: csssss skąd w tobie tyle jadu?

Mysle ze tu różnica jest w motywacji :) jest milion rzeczy które z pozoru wyglądają podobnie ale sens jest inny.
:) nie mam tak zakrzywionego postrzegania świata. Pomijając naprawdę ekstremalne przypadki 1/10 do których czasem zalicza się powykrzywianych żuli z obita morda milion razy od upadku i pustym wzrokiem od przepicia to jest dla mnie zrozumiała skala 1-10

Spermy


Good one