Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do obeznanych mireczków.
Naprawiali mi w ASO przedni zderzak, bo jakiś mongoł na parkingu cofając przywalił mi hakiem.
Zderzak niby miał być wymieniony, ale coś mi to wygląda na fuszerkę...
Ponadto po odbiorze zauważyłem, że porysowano przednią szybę, pewnie podczas mycia auta.
Rysa jest na wysokości oczu...co zostało zgłoszone.
Może jest ktoś kto by mi pomógł w ocenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zdjęcia wrzucę w komentarzu do wpisu.

Bo nie wiem czy się czepiam i sobie wymyślam...

#motoryzacja #lakiernictwo
brzezinol - Mam pytanie do obeznanych mireczków.
Naprawiali mi w ASO przedni zderzak...

źródło: comment_NLPxi6tEQdWtNPHZlrHr9hiaF0VbNdku.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@brzezinol jeżeli zderzak mialbyć wymieniony to poproś o okazanie zdemontowanej sztuki. Identycznie chcieli zrobić w serwisie BMW u mojej znajomej w rodzinie. Zderzak też był do wymiany, a go naprawili. Dla pewności zrobili kilka punktów kontrolnych na starym zderzaku żeby mieć pewność, że będzie nowy. Oczywiście na "nowym" zderzaku dziwnym trafem były zaznaczone punkty kontrolne. Pojechali do serwisu z prośbą o okazanie starego zderzaka bo mają podejrzenie, że serwis ich oszukał. Było
  • Odpowiedz
@wxx71: co do firmy nie zaprzeczę. Też tak sądzę, co do szyby, to niestety spory koszt wymiany, bo grzana i z odblaskiem podczerwieni więc będą stawali okoniem jak cholera...
  • Odpowiedz
@brzezinol: masz protokol przyjecia auta do naprawy? spisane wszystkie defekty itd? jak nie spisali ze szyba byla uszkodzona to juz po czesci wygrales, bo w kazdym salonie musi byc szczegolowa dokumentacja aut, ktore przyjezdzaja wlasnie na takie zabiegi, zeby potem nie bylo afery z klientem ze to i tamto jeszcze #!$%@?, latwo naciagac mozna w ten sposob. Jezeli nie sporzadzili protokol lub zrobili po januszowemu na #!$%@? to tym bardziej masz
  • Odpowiedz
@brzezinol Oczywiście że tak. Spróbuj na początku kulturalnie, pewnie #!$%@? da ale nie zaszkodzi. A potem wjeżdżasz jak w masło że zdjęciami, protokołami i cała reszta gówna. Niech giną
  • Odpowiedz