Wpis z mikrobloga

Wiele osób nie może pojąć jak Torysi mogli zdobyć najlepszy wynik od czasów Thatcher pieczętując tym samy z dużym prawdopodobieństwem Brexit 31 stycznia i jak to możliwe że z tego powodu Funt umacnia się do najwyższego od 3 lat poziomu. Otóż żyliście w bańce informacyjnej w której Brexit to samo zło i wczoraj ta bańka wam pękła. Pogódźcie się z tym że rzeczywistość jest trochę inna niż wam się wydawało.
#brexit #uk #neuropa #uniaeuropejska #wybory #4konserwy
  • 13
Otóż żyliście w bańce informacyjnej w której Brexit to samo zło i wczoraj ta bańka wam pękła


@Drakii: Ale co tu niby pokazało że Brexit nie jest złem? Bo póki co jedynie widać wyniki wyborów(a że ludzie potrafią głupio wybrać to chyba wiemy wszyscy) i wzrośnięcie kursu funta, bo rynek nie lubi niepewności a teraz przynajmniej skończy się w UK cyrk z wychodzeniem. Wciąż jednak ten kurs jest znacznie niższy niż
@Drakii: ale 31 stycznia to sie zacznie okres przejsciowy a nie brexit ,ktory ma sie skonczyc w grudniu 2020r ktory pewnie przedluza z kilka kolejnych lat takze nie wiem czym sie wszyscy na wykopie podniecacie ze wygrala partia konserwatywna to bd brexit 31 stycznia...
Zwyczajnie JOWy kolejny raz pokazały jak głupim są rozwiązaniem xD


@PatologiiZew: Nie wiem co tutaj jowy mają za znaczenie. Czy wyborcy nie wiedzieli z jakiej partii startuje dany kandydat? Gdy wygrywała Labour party to jowy nie miały znaczenia?
Wiele osób nie może pojąć jak Torysi mogli zdobyć najlepszy wynik od czasów Thatcher


@Drakii: co? od lewa do prawa wszystkie gazety w uk podają powody dlaczego tak się stało. To nie 2016 kiedy elity zostały kompletnie zaskoczone wynikiem referendum.