Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego np. #rozowepaski nie kupują męskich używanych gaci żeby je wąchać? Rzadko też w pracbazie instalują ukryte kamerki aby podglądać swoich kolegów jak sikają. Kobieta raczej nie odleje się do umywalki na kacu ani nie chce lizać twoich stóp. Widzieliście jak kiedyś różowa siedzi w klubie i obserwuje faceta żeby wrzucić mu GHB do drinka a potem go zgwałcić? XD Albo żeński odpowiedni spermiarza która pisałaby paskudnym zakolakom jacy są przystojni. Pierwsza wiadomość od świeżo zmatchowanej różowej na badoo? Zdjęcie cipy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Pobierz imargam_2137 - Zastanawialiście się kiedyś dlaczego np. #rozowepaski nie kupują męski...
źródło: comment_QzeugQwzcVbNZ4uRRH1Kua6bGZobqETD.jpg
  • 15
@imargam_2137: Dostałem kiedyś zdjęcie cipy na badoo, może nie w pierwszej wiadomości ale jakoś w 3-4. Także zdarza się xD

I nie, na pewno to nie był fejk. Dawała potem zdjęcie z kartką i gadaliśmy przez kamerkę.
żeński odpowiedni spermiarza


@imargam_2137: jak np. 40-50 letnia babka odchowa już dzieci z bankomatem i będą mogli się rozwieść czy tam "zacząć żyć w otwartym związku"

to nagle się okazuje że "ło boże jak zagadać faceta" "kiedy ja ostatni raz kogoś próbowałam podrywać....na drugim roku studiów? a nawet wtedy nie musiałam się starać... ło boże ło #!$%@?..."
i wtedy te ich wiadomości to jest podobny cringe.