Wpis z mikrobloga

można się śmiać że HEHE BRAK DRESKODU I ELASTYCZNE GODZINY PRACY (no doprawdy beka, haha można przyjść do pracy na 10 zamiast na 7 XDDDDDD), ale to są drobne rzeczy które serio mają dobry wpływ na funkcjonowanie ludzi. wiadomo, dobry hajs to podstawa ale czytając takie coś mam wrażenie, że po drugiej stronie siedzi nowoczesna forma prlowskiego grubaska z wąsami dla którego nie do pomyślenia jest nie #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz
@Flypho no tak średnio. W każdej firmie w której pracowałem niby w teorii było elastycznie, ale jak rzeczywiście chciałem z tego skorzystać częściej niż 2 razy w roku to "uuuuuu słuchaj anon, jesteśmy elastyczni, wiadomo, no ale bez przesady hehe" :D
  • Odpowiedz
@Flypho to znaczy że nie powinno się tego pisać w ogłoszeniu? jak nie widzę w ogłoszeniu info o owocowych piątkach to zakładam że nie ma ich w firmie. za to jesli w ogłoszeniu nie piszą o #!$%@? atmosferze, to zakładam że NIE WIADOMO czy będzie xd
  • Odpowiedz
@franky1:
A to ja miałem problem tylko w największym polskim Januszeksie IT - Comarchu xD.
@kenobi_:
Nie no niech se piszą, ale chyba muszą być swiadomi że konkurencja na rynku pracy w Polsce się zaostrza.
  • Odpowiedz
@Flypho: Comarch byl zwany Biedronka IT jakies 10 lat temu. Widze duzo sie nie zmienilo:D
W #!$%@? elastyczni byli wtedy ze trzeba bylo odrabiac jak sie czlowiek spoznil do pracy.

A tak ogolnie w tym temacie, jak chcecie elastyczne godziny pracy to B2B umowa badz wyjazd z naszego pieknego kraju.
  • Odpowiedz